Violetta Villas wykonuje inwokację? Wszystko dzięki jednej osobie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Violetta Villas wykonuje inwokację? Wszystko dzięki jednej osobie

Violetta Villas wykonuje inwokację? Wszystko dzięki jednej osobie

Jak brzmiałaby inwokacja, gdyby wykonała ją Violetta Villas i inne polskie gwiazdy? Teraz nie trzeba się już nad tym zastanawiać. Zaskakujące nagranie obiegło internet. Nie będziecie w stanie uwierzyć własnym uszom.

„Pan Tadeusz” to niezwykle ważny tekst dla polskiej kultury. Adam Mickiewicz napisał dzieło epokowe. Natomiast inwokację zna na pamięć chyba każdy. Sanah wykonała utwór podczas jednego z koncertów. Podbiła tym serca swoich fanów. Co jednak, gdyby obok niej znalazła się jeszcze Doda oraz… Violetta Villas?! Nie musimy już wyobrażać sobie tego szalonego połączenia.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Niezwykłe połączenie trzech gwiazd

Dzieło Adama Mickiewicza jest jednym z najważniejszych w historii polskiej literatury. Mogliśmy zobaczyć inwokację wykonaną przez Sanah. Teraz natomiast usłyszymy, jak brzmiałby ten utwór, gdyby obok młodej gwiazdy wyrecytowały je Doda oraz Violetta Villas.

Każda z tych artystek to przykład niezwykle charakterystycznego głosu. Nie bez przyczyny stały się one tak bardzo popularne i rozkochały w sobie słuchaczy. Postawienie ich obok siebie to coś niezwykłego. Zrobiła to Weronika Walasiewicz, aktorka i influencerka. Dzięki swojemu talentowi pokazała, jak brzmiałaby inwokacja, gdyby wyrecytowały ją Violetta Villas, Doda oraz Sanah.

Zobacz także: Bohdan Łazuka w nowej świątecznej komedii. To będą magiczne święta!

Trzeba przyznać, że takie zdanie nie należy do najłatwiejszych. Próba naśladowania ich głosów to prawdziwe wyzwanie. Posiadanie odpowiednio wysokich umiejętności jest wręcz wymagane, by zrobić to dobrze. W przypadku Walasiewicz wyszło niemalże perfekcyjnie.

Doda, Sanah i Violetta Villas recytują inwokację?

Aktorka wykorzystała swoje wielkie zdolności operowania głosem i wcielania się w inne postaci. Wyrecytowała fragment inwokacji, ale naśladując gwiazdy. W niezwykły sposób udało jej się oddać barwę głosu i sposób mówienia Dody, Sanah i Violetty Villas.

Zobacz także: Alicja Majewska zamieszka w Skolimowie? Zdradziła, jakie warunki tam panują

Nagranie zdobyło ogromną liczbę wyświetleń. Obejrzano je ponad dwa miliony razy. Internauci licznie ruszyli do komentowania. Są pod wielkim wrażeniem zdolności Walasiewicz. Piszą, że udało jej się idealnie oddać sposób mówienia gwiazd. Doceniają również jej talent oraz liczą na jeszcze więcej podobnych wideo.

„Utalentowana dziewczyna”, „Idealne to jest”, „Zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem twojego talentu”, „Violetta Villas idealnie! Szok!”, komentowali internauci.

Zobacz także: „Mamy to”. Robert Janowski u boku Olafa Lubaszenki!

Czy lubisz twórczość Violetty Villas?

Poznaj historie największych gwiazd muzyki w audycji Aleja Sław Radia Pogoda w każdy weekend od 14:00.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >