"Sanatorium miłości". Uczestniczka pochwaliła się swoim lokum
Strona główna » Uczestniczka „Sanatorium miłości” pochwaliła się nowym domem. Tak mieszka Joanna Dyrkacz

Uczestniczka „Sanatorium miłości” pochwaliła się nowym domem. Tak mieszka Joanna Dyrkacz

„Sanatorium miłości” to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. W piątej edycji reality show wzięła udział między innymi Joanna Dyrkacz. Seniorka spędziła większość swojego życia w USA, jednak niedawno postanowiła przenieść się do Polski. Jak wygląda jej nowe mieszkanie?

„Sanatorium miłości” to popularny program randkowy, który zadebiutował na antenie TVP w 2019 roku. W każdej edycji show bierze w nim udział 12 uczestników – 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Seniorzy wyjeżdżają wspólnie do uzdrowiska, w którym spędzają trzy kolejne tygodnie. Tam spędzają razem czas, starając się równocześnie jak najlepiej poznać współtowarzyszy pobytu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Program „Sanatorium miłości” doczekał się pięciu edycji. W ostatniej z nich wystąpiła między innymi Joanna Dyrkacz. Większość swojego życia seniorka spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała jako modelka. Do Polski przyleciała dopiero kilka lat temu i właśnie tu postanowiła osiąść na stałe. Niedawno kobieta wprowadziła się do mieszkania w jednej z warszawskich kamienic. Jak mieszka 65-latka?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zobacz także: Krystyna Feldman w młodości zwalała innych z nóg urodą i wdziękiem. Oto dowód!

Joanna Dyrkacz wzięła udział w programie „Sanatorium miłości”. Tak wygląda jej nowe mieszkanie

W młodości Joanna Dyrkacz mieszkała w Chicago oraz Nowym Jorku. Kilka lat temu seniorka postanowiła wrócić do Polski i znaleźć tu własne cztery kąty. Niedawno uczestniczka „Sanatorium miłości” spełniła swoje marzenie i przeniosła się do nowego mieszkania w Warszawie. Jego wnętrze można było zobaczyć w jednym z najnowszych odcinków „Pytania na śniadanie”.

Tak mieszka Joanna Dyrkacz. Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl/screen

Zobacz także: Zmiany w programie „Jaka to melodia”. Czy Robert Janowski wróci do teleturnieju?

Joanna Dyrkacz od niedawna mieszka w jednej z kamienic, położonych w ścisłym centrum Warszawy. Jak zdradziła seniorka w rozmowie z dziennikarzem programu, który złożył je odwiedziny, dość szybko udało się jej znaleźć nowe lokum. Co przesądziło o wyborze uczestniczki „Sanatorium miłości”?

Oczywiście widziałam parę mieszkań, ale jak tu weszłam, od razu wiedziałam, że to jest to. Naprawdę podobała mi się wysokość tego mieszkania i w zasadzie miało ono wszystko, czego chciałam – zdradziła w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem uczestniczka programu „Sanatorium miłości”.

Mieszkanie Joanny Dyrkacz ma 83 m². Seniorka wprowadziła się tu sama. Uczestniczka „Sanatorium miłości” wyjawiła, że ma zamiar często przyjmować u siebie gości. Tym bardziej przyda jej się mieszkanie o dużej powierzchni. Ściany w pokojach zostały pomalowane na jasne i ciepłe kolory.

Wnętrze mieszkania Joanny Dyrkacz. Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl/screen

Zobacz także: Oscary 2024. Joanna Kulig wyłoni tegorocznych laureatów!

Tak mieszka Joanna Dyrkacz. Wnętrze budzi zachwyt

Urządzenie nowego mieszkania było dla Joanny Dyrkacz sporym wyzywaniem. Seniorka zdradziła, że meblowanie i dekorowanie wnętrz zajęło jej dużo czasu. Na szczęście efekt końcowy jej pracy wywiera na gościach ogromne wrażenie. Trudno nie zauważyć, że 65-latka uwielbia sztukę. Na ścianach jej nowego lokum nie zabrakło obrazów, namalowanych przez zaprzyjaźnionego z kobietą artystę.

Tak urządziła się uczestniczka „Sanatorium miłości”. Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl/screen

Elementem wystroju mieszkania uczestniczki „Sanatorium miłości”, który szczególnie przyciąga uwagę, jest posążek Buddy. Figura nie znalazła się w nowym domu kobiety przez przypadek. Jak wyjaśnia Joanna Dyrkacz, filozofia życia nauczyciela jest jej bardzo bliska.

To element uspakajający, połączony ze Wschodem. Pomaga mi w medytacji. Ci, którzy wierzą, mają krzyżyki, a ja mam Buddę – powiedziała seniorka w nowym odcinku „Pytania na śniadanie”.

Dekoracje w mieszkaniu Joanny Dyrkacz. Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl/screen

Podoba Wam się mieszkanie Joanny Dyrkacz?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Lubisz oglądać „Sanatorium miłości”?

Autor:

Zobacz więcej >