Krystyna Feldman — zdjęcie z młodości. Była piękną kobietą!
Strona główna » Krystyna Feldman w młodości zwalała innych z nóg urodą i wdziękiem. Oto dowód!

Krystyna Feldman w młodości zwalała innych z nóg urodą i wdziękiem. Oto dowód!

Krystyna Feldman była prawdziwym „aktorskim kameleonem”. Potrafiła zagrać w produkcji w każdym gatunku, od dramatu po komedię, za każdym razem wypadając równie fenomenalnie. Przygodę z show-biznesem zaczynała w czasach młodości. Pamiętają Państwo, że była wówczas prawdziwą pięknością? Przedstawiamy dowód!

Krystyna Feldman dorastała jeszcze w dwudziestoleciu międzywojennym. Urodzona 1 marca 1916 roku we Lwowie, była dzieckiem pary utalentowanych aktorów. Jej ojciec, Ferdynand, na początku XX wieku cieszył się statusem gwiazdy oraz specjalizował się w rolach szekspirowskich. Z kolei matka pani Krystyny, Katarzyna, zarówno śpiewała w operze, jak i występowała na deskach teatrów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Krystyna Feldman na starych zdjęciach. Była zachwycająca!

Gwiazda „Mojego Nikifora” debiutowała na scenie, kiedy miała zaledwie pięć lat. Szybko okazało się bowiem, że Krystyna Feldman odziedziczyła talent po swoich słynnych rodzicach. Ci wspierali zresztą córkę w jej dążeniu do zrobienia kariery, m.in. opłacając kosztowne studia w prywatnym lwowskim studiu aktorskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zobacz także: Zmiany w programie „Jaka to melodia”. Czy Robert Janowski wróci do teleturnieju?

Niestety, obiecująco rozpoczętą karierę przerwał wybuch II wojny światowej. Krystyna Feldman nie zamierzała jednak siedzieć z założonymi rękami — wprost przeciwnie, czynnie zaangażowała się w walkę o uwolnienie ojczyzny, m.in. pełniąc funkcję łączniczki w Armii Krajowej.

Zobacz także: Oscary 2024. Joanna Kulig wyłoni tegorocznych laureatów!

Gdy tylko wojna dobiegła końca, Krystyna Feldman z impetem wkroczyła w świat teatru. W sieci, a dokładnie — na profilu Mikołaj Kaczmarek — Kolor Historii na Facebooku — można znaleźć zdjęcie aktorki z okresu młodości. Trzeba przyznać, że była nie tylko atrakcyjna, ale również wprost czarowała uśmiechem! Z takiego samego założenia wychodzili także komentatorzy.

Piękna kobieta na zewnątrz, jak i wewnątrz — zachwycił się jeden z internautów.

Zobacz także: Quiz. Być jak Tony Halik. Zwiedź świat i zgarnij 12/12!

Czy lubisz filmy i seriale z udziałem Krystyny Feldman?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >