"The Voice Senior" - ten występ wzruszył Alicję Węgorzewską. Nie kryła łez - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „The Voice Senior” – ten występ wzruszył Alicję Węgorzewską. Nie kryła łez

„The Voice Senior” – ten występ wzruszył Alicję Węgorzewską. Nie kryła łez

„The Voice Senior” cieszy się niesłabnącą popularnością widzów. Piąta edycja dostarcza wielu wzruszeń. Nie inaczej było podczas ostatniego odcinka.

„The Voice Senior” wkroczył w kolejną fazę. Po niezwykle emocjonujących „przesłuchaniach w ciemno” przyszedł czas na „nokauty”. Trenerzy nie mają łatwego zadania, ponieważ teraz muszą eliminować uczestników swojej drużyny. Do półfinału mogły przejść jedynie cztery osoby z danej drużyny.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zarówno trenerzy, jak i widzowie bardzo zżyli się z uczestnikami. Trudnym wyborom często towarzyszą silne emocje. W ostatnim odcinku mogła się o tym przekonać Alicja Węgorzewska. Który występ tak poruszył słynną śpiewaczkę operową?

Zobacz także: Krystyna Prońko zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję. Czy ma szansę na zwycięstwo?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Niebawem finał „The Voice Senior”

Zasiadający w czerwonych fotelach trenerzy: Maryla RodowiczTomasz Szczepanik z zespołu PectusHalina Frąckowiak, która zastąpiła Piotra Cugowskiego oraz Alicja Węgorzewska wraz z podopiecznymi swoich drużyn pieczołowicie przygotowują się do każdego występu. Niestety mimo zażyłości, jaka zrodziła się między trenerami a członkami ich zespołów, do półfinału mogli wytypować jedynie czterech wykonawców.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Iwona Pavlović zabrała głos

W sobotę 3 lutego na trenerów popularnego show czekało nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że emocje związane z występami i wielka odpowiedzialność, która spoczywa na trenerach „The Voice Senior”, sprawiły, iż Alicja Węgorzewska nie mogła powstrzymać łez.

Występ Pani Walerii zachwycił widzów i trenerów

Pani Waleria od początku swojej obecności w programie zaskarbiła sobie serca widzów, którzy nieustannie wzruszali się wykonywanymi przez nią utworami. Nie inaczej było i tym razem. Wzruszenia nie ukrywała także Alicja Węgorzewska, która ze łzami w oczach obserwowała poczynania swojej podopiecznej. Pani Waleria Molenda tym razem zaprezentowała utwór legendarnej formacji ABBA. Podczas sobotniego występu zaśpiewała piosenkę w polskiej wersji językowej „Panie, proszę przyjdź (The Winner Takes It All)”. Pani Waleria, choć od zawsze interesowała się muzyką, nigdy nie zrealizowała swojej wielkiej pasji, jaką jest śpiewanie. Swoje życie poświęciła rodzinie, a przez zazdrość męża zrezygnowała nawet z występów w chórze kościelnym.

Zobacz także: Quiz. Jak nazywa się ta bohaterka? 12/12 to mus, jeśli żyłeś w czasach PRL-u

Zobaczcie występ Pani Walerii Molendy!

Wzruszona Alicja Węgorzewska wyznała, że od uczestników programu, uczy się pokory.

Od naszych uczestników na pewno można uczyć się pokory. Niektórzy z nich mieli to szczęście, że grali w zespołach czy też realizowali swoje marzenia o muzyce i występach. Jednak wielu z nich spędziła całe życie, poświęcając je rodzinie, bliskim, dzieciom, rodzicom, pracy, a nawet intensywnej pracy, gdyż żyli w ciężkich czasach i okolicznościach. Ale nie przestawali marzyć i walczyć o te marzenia. Dlatego z ogromnym podziwem patrzę na to, jak pokornie czekali na swój moment i kiedy ten przyszedł, nie bali się zawalczyć o swoje… – mówiła śpiewaczka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Lubisz oglądać 'The Voice Senior'?

Autor:

Tagi

Zobacz więcej >