Sophia Loren miała wypadek. Teraz wydała oświadczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Sophia Loren miała wypadek. Teraz wydała oświadczenie

Sophia Loren miała wypadek. Teraz wydała oświadczenie

Sophia Loren ostatnio uległa wypadkowi. Okazało się, że jest poważny. Na tyle, że musiała przejść operację. Teraz postanowiła wydać oświadczenie. Wyjaśniła, co ze stanem jej zdrowia.

Sophia Loren to wielka aktorka, która jest rozpoznawalna na całym świecie. Mimo, że ma już 89 lat, nie rezygnuje z występów w filmach. Zawód stanowi w końcu sporą część jej życia. To dzięki wspaniałemu talentowi zyskała popularność oraz mnóstwo nagród. Ostatnio jednak do fanów dotarły bardzo niepokojące wieści. Gwiazda uległa wypadkowi. Niestety okazało się, że był on poważny, a jego skutki będzie odczuwała przez najbliższy czas.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Sophia Loren przeszła operację

Jakiś czas temu Sophia Loren miała wypadek w łazience. Upadła na tyle niefortunnie, że złamała żebro. Następnie okazało się, jak podawał “The Hollywood Reporter”, że wielokrotnemu złamaniu uległo również biodro. Doszło także do zranienia kości udowej. Obrażenia były niezwykle poważne. 

Aktorka musiała poddać się operacji. Lekarze przeprowadzili ją 24 września. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Zalecono ostrożny optymizm. Teraz Sophia Loren przejdzie długą rehabilitację, by wrócić do pełni sił. Z tego powodu wstrzymała wszelkie działalności zawodowe. Najważniejsze jest teraz jej zdrowie.

Zobacz także: Jadwiga Barańska wraca do zdrowia. Udało jej się przejść kilkanaście kroków!

Aktorka wydała oświadczenie

Sophia Loren ma nieustanne wsparcie rodziny. Po wypadku cały czas czuwali przy niej synowie – Edoardo i Carlo. Upadek spowodował, że została unieruchomiona. Wyrazy współczucia i wsparcie docierają do niej z każdej strony. Dlatego też postanowiła podziękować wszystkim, którzy wspomogli ją ciepłymi słowami czy pomogli w tej trudnej chwili. W oświadczeniu poinformowała również, że czuje się lepiej. Natomiast nie ma na razie mowy o powrocie do pracy. Teraz jej głowę zaprzątać będzie jedynie rehabilitacja.

Dziękuję wszystkim za bliskość i uczucia, które mi okazywali. Czuję się lepiej, muszę tylko przejść rehabilitację i wziąć trochę wolnego – przekazała aktorka.

Sophia Loren miała w najbliższym czasie wziąć udział w otwarciu restauracji, która będzie nosić jej imię. Wydarzenie ma odbyć się w Bari, gdzie otrzyma honorowe obywatelstwo tego miasta. Pozostaje jedynie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Oby rehabilitacja przebiegała sprawnie i bez żadnych komplikacji. Fani wciąż liczą na wielki talent aktorki oraz na to, że zobaczą ją jeszcze w kolejnych produkcjach.

Zobacz także: Premiera „Znachora” już dziś. Tak wyglądają bohaterowie w nowym filmie

Chcesz wiedzieć więcej? Słuchaj programu Aleja Sław w każdy weekend od 14:00 do 18:00 tylko w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >