Sophia Loren jest w złym stanie. Aktorka przeszła operację po wypadku - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Sophia Loren jest w złym stanie. Aktorka przeszła operację po wypadku

Sophia Loren jest w złym stanie. Aktorka przeszła operację po wypadku

Cały świat obiegła niepokojąca wiadomość na temat legendy włoskiego kina. Jak donoszą media, Sophia Loren miała wypadek. Jego konsekwencje okazały się na tyle poważne dla zdrowia aktorki, żeby poddała się operacji. Co się z nią obecnie dzieje?

Jak informuje włoski dziennik „La Repubblica”, Sophia Loren miała wypadek w trakcie pobytu we własnym domu. Aktorka na tyle niefortunnie upadła, że doszło do złamania żebra.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Sophia Loren miała wypadek. Aktorka przeszła operację

Ponieważ stan zdrowia Loren był poważny, aktorka została przewieziona do szpitala. Po zbadaniu pacjentki lekarze doszli do wniosku, że konieczna jest operacja. 89-letnia gwiazda włoskiego kina obecnie dochodzi do siebie po zabiegu.

Zobacz także: Stan zdrowia jurorki „Idola” uległ pogorszeniu. Elżbieta Zapendowska nie skarży się na swój los

Wszystkie zobowiązania zawodowe aktorki zostały zawieszone do czasu, gdy odzyska zdrowie. Smutną informację przekazał personel jednej z restauracji w Bari nad Morzem Adriatyckim, która w przyszłości będzie nazwana imieniem Sophii Loren. Gwiazda planowo ma również przyjąć honorowe obywatelstwo tej włoskiej miejscowości.

Zobacz także: Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona

W „The Hollywood Reporter” pojawiły się doniesienia, że Sophia Loren doznała znacznie poważniejszych obrażeń niż „tylko” złamanie żebra. Zgodnie z relacją informatora amerykańskiego czasopisma aktorka upadła w łazience, w wyniku czego doszło do złamania jej kości udowej oraz biodra w kilku miejscach.

Jeśli chodzi o wyniki operacji oraz powrót do zdrowia Loren, na razie panuje ostrożny optymizm. Przewidujemy krótką rekonwalescencję, a po niej długą rehabilitację — relacjonował informator „Hollywood Reporter”.

Zobacz także: Tomasz Stockinger o „Znachorze”. Jak ocenia nowego hrabiego Czyńskiego?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >