Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona

Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona

Na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pojawiło się mnóstwo sław. Wśród nich znalazł się też dawno niewidziany Krzysztof Globisz! Aktor przez długi czas zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na szczęście udało mu się przybyć do Gdyni. Publiczność była wyraźnie zachwycona.

Krzysztof Globisz zaszczycił swoją obecnością publiczność Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Miał pojawić się na edycji w 2022 roku, lecz niestety nie pozwoliły mu na to problemy zdrowotne. Z tymi mierzy się od dłuższego czasu. Na całe szczęście, wszystko powoli wraca do normy. Problemy ze zdrowiem nie odebrały mu pasji i wciąż gra w nowych produkcjach. Widzowie na festiwalu nie ukrywali zachwytów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Walka o powrót do zdrowia

W 2014 roku Krzysztof Globisz zasłabł w studiu radiowym. Szybko zabrano go do szpitala. Okazało się, że doznał udaru. Początkowe rokowania były bardzo złe. Przypuszczano, że nie wróci już do zdrowia. Wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Lekarze jednak nie dawali mu zbyt wielkich szans. W końcu aktor się wybudził. Rozpoznał bliskich oraz personel medyczny. Niestety, połowa jego ciała była sparaliżowana.

Krzysztof Globisz przez długi czas walczył o powrót do zdrowia i przywrócenie sił. Pomagała mu w tym rodzina i przyjaciele. Osobiście zaangażowała się też Anna Dymna. Ciężka praca przyniosła skutki. Aktor odzyskał sprawność i nie stracił przy tym pasji do swojego zawodu. Ostatnio zagrał w filmie “Sny pełne dymu”.

Zobacz także: Teresa Lipowska o młodych aktorach. Mocno jej tym podpadli

Krzysztof Globisz nagrodzony owacjami 

Krzysztof Globisz pojawił się na festiwalu w Gdyni, ponieważ wyświetlany był tam ostatni film, w którym zagrał. Okazało się, że przypadł on do gustu zgromadzonej publiczności. Ta nagrodziła aktora owacjami na stojąco. Jeszcze bardziej doceniono fakt, że po tak dramatycznych przeżyciach, wrócił on na ekran.

“Sny pełne dymu” są uhonorowaniem kariery aktorskiej Krzysztofa Globisza. Film prezentuje walkę o zdrowie i daje nadzieje wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Do pokazu tego dzieła doszło dzięki wielkim staraniom rodziny i przyjaciół aktora.

Warto przypomnieć, że Krzysztof Globisz wystąpił też w “Prawdziwym życiu aniołów” z 2022 roku. Film ten przedstawił historię aktora, który przeszedł udar i walczy o powrót do zdrowia. Zmaga się z afazją, lecz jego żona robi wszystko, by mógł wrócić do wykonywania swojego zawodu. To produkcja w podobnym tonie, co tegoroczna. Również daje nadzieję na lepsze jutro.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chwali się formą swojej mamy. „Przebojowa babeczka”

Wywiady z największymi gwiazdami usłyszysz codziennie o 22:00 w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >