Teresa Lipowska o młodych aktorach. Mocno jej tym podpadli  - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Teresa Lipowska o młodych aktorach. Mocno jej tym podpadli 

Teresa Lipowska o młodych aktorach. Mocno jej tym podpadli 

Teresa Lipowska od wielu lat gości na ekranach widzów. W trakcie tak długiej kariery spotkała się z wieloma aktorami. Okazuje się, że ma zarzuty wobec młodego pokolenia. Pewne zachowanie bardzo jej się nie podoba. Ostatnio wyjaśniła, o co konkretnie chodzi.

Teresa Lipowska to utalentowana i zasłużona aktorka. Najbardziej rozpoznawalna jest dzięki “M jak miłość”. Od ponad dwóch dekad wciela się w postać Barbary Mostowiak. Jej kariera aktorska trwa jednak znacznie dłużej. Na planie miała możliwość gry z największymi gwiazdami polskiego kina, które bardzo ceni. Nie ma jednak dobrego zdania o młodym pokoleniu aktorów. Zdradziła, jakie ma wobec nich zarzuty.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Teresa Lipowska ma problem z młodymi aktorami

Obecność w branży aktorskiej od 1950 roku to szmat czasu. Teresa Lipowska miała okazję poznać różne postaci z tego świata. Zdradziła, że trudno jej się pracuje z młodymi kolegami i koleżankami. Jest zdania, że liczą się dla nich jedynie pieniądze. Etyka aktorska schodzi na o wiele dalszy plan. Aktorka uważa, że w jej młodości takie podejście było nie do pomyślenia.

Teresa Lipowska twierdzi, że jej pokolenie było zupełnie inne. Według niej młodzi aktorzy nie mają szacunku do starszych. Spóźniają się, nie słuchają uwag, brakuje im jakiejkolwiek pokory. Może to być bardzo uciążliwe. Szczególnie, że “M jak miłość” skupia się w ostatnich latach głównie na młodszych postaciach.

Gdy zwracam moim młodszym kolegom uwagę na etykę zawodu, patrzą na mnie i myślą: “wapniaczka”. My okazywaliśmy starszym aktorom szacunek, słuchaliśmy ich uwag i je przyjmowaliśmy. Dziś to się zmieniło. Dziś prawie każdy młody jest mądrzejszy. Przychodzi na plan spóźniony, nie obchodzi go, że inni czekają – wyznała Lipowska w rozmowie z Plejadą.

Zobacz także: Tomasz Stockinger o „Znachorze”. Jak ocenia nowego hrabiego Czyńskiego?

Czy aktorka przejdzie na emeryturę?

Teresa Lipowska jest na planie “M jak miłość” od długiego czasu. Młodzi aktorzy sprawiają jej trudności. Dlatego też wiele osób zastanawia się, czy serialowa Barbara Mostowiak nie planuje przejścia na emeryturę. W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki, jakoby to rozważała. Kolejny raz aktorka dementuje te pogłoski.

Teresa Lipowska nigdzie się nie wybiera. Nie zamierza rezygnować z pojawiania się na ekranie. Zdradziła, że plan serialu jest jej niezwykle bliski. Przez ponad 20 lat zdążyła nawiązać tam wiele znajomości czy nawet przyjaźni. Regularna gra pozwala jej też cały czas być w dobrej formie. Fani raczej nie będą narzekać na to, że nie planuje emerytury. Barbara Mostowiak jest uwielbiana przez widzów, a jednocześnie jest jedną z postaci, która najbardziej kojarzy się z produkcją TVP.

Plan serialu to taki mój drugi dom, mam tu osoby, z którymi mogę sobie pogadać, pochwalić się kupnem sukienki czy pożalić na szewca, że źle podzelował mi buty. No i samo granie pozwala mi utrzymać formę. […] Nadal występuję w „M jak miłość” przede wszystkim dlatego, by spotykać się z ludźmi, z którymi łączą mnie bardzo dobre stosunki. Mogę powiedzieć, że 99 proc. ludzi jest mi życzliwych, a ja im – przyznała aktorka.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chwali się formą swojej mamy. „Przebojowa babeczka”

Wywiady z największymi gwiazdami usłyszysz codziennie o 22:00 w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >