“Pierwsza miłość” – odcinki 3369,3370 streszczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » “Pierwsza miłość” – odcinki 3369,3370 streszczenie

“Pierwsza miłość” – odcinki 3369,3370 streszczenie

Dowiedz się, kiedy emitowane są nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” i sprawdź, co wydarzy się w nadchodzących, premierowych odcinkach.

Serial “Pierwsza miłość” zadebiutował na antenie Polsatu w 2004 roku. Miłosne perypetie Pawła i Marysi, rozgrywające się na tle malowniczego Wrocławia, zyskały na przestrzeni lat miliony fanów. Losy bohaterów można śledzić na antenie:

  • Polsat: od poniedziałku do piątku o 18:00
  • Polsat 1: od poniedziałku do piątku o 21:55
  • TV6 (i TV6 HD): w soboty od 10:05 do 13:15
  • TV4 (i TV4 HD): w niedziele o 12:55 i od poniedziałku do piątku o 9:05

“Pierwsza miłość” odcinek 3369 (18.02.2022 piątek 18:00)

Pierwsza miłość” – streszczenie odcinka:

Wenerski spotyka się z dziekanem. Mężczyzna ma zamiar podjąć delikatny temat dotyczący studentek i jednego z wykładowców. Opinię na ten temat ma również pani Halinka. Tymczasem Weronika stara się zbliżyć do Marysi. Przekazuje jej pewną ważną informację. Natomiast Grażyna ostrzega Domańską przed matką Kacpra. Izabela podejmuje działania, aby kontrolować życie syna. Ustala ważne szczegóły dotyczące jego mieszkania. Lucynka sugeruje Kindze, by zwolniła Filipa. Na Na jego miejsce Archi proponuje swoją koleżankę, Nicole, która niedawno zrezygnowała z pracy w innym fitness klubie. W międzyczasie Biały dowiaduje się, że jego wujek wkrótce wyjdzie z więzienia.

Odcinek 3370 (21.02.2022 poniedziałek 18:00)

Pierwsza miłość” – streszczenie odcinka:

Marysia chwali się przyjaciółkom awansem w pracy. Ponadto kobieta dochodzi też do poważnych konkluzji dotyczących rozbudowującego się skrzydła kliniki. Natomiast Grażyna przypomina Marysi, że każda zmiana musi zostać zaakceptowana przez Izabelę. Kamil zwierza się Ance ze swojej ciężkiej przeszłości, trudnego dzieciństwa i problemów w rodzinie. Jest mu przykro z powodu tego, jak potoczyło się jego życie u ciotki. Tymczasem wujek Białego jest juz na wolności i planuje zemstę. Bartek i Ewelina nie przepuszczają okazji, żeby się pokłócić. Marta chce, żeby Kinga pomogła jej przeprowadzić pewną sekretną misję.

Zobacz też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >