“Pierwsza miłość” odc. 3437,3438 – streszczenie

2 min. czytania
26.05.2022 02:02
Zareaguj Reakcja
Dowiedz się, kiedy emitowane są nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” i sprawdź, co wydarzy się w nadchodzących, premierowych odcinkach.

Dowiedz się, kiedy emitowane są nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” i sprawdź, co wydarzy się w nadchodzących, premierowych odcinkach.

Serial “Pierwsza miłość” zadebiutował na antenie Polsatu w 2004 roku. Miłosne perypetie Pawła i Marysi, rozgrywające się na tle malowniczego Wrocławia, zyskały na przestrzeni lat miliony fanów. Losy bohaterów można śledzić na antenie:

  • Polsat: od poniedziałku do piątku o 18:00
  • Polsat 1: od poniedziałku do piątku o 21:55
  • TV6 (i TV6 HD): w soboty od 10:05 do 13:15
  • TV4 (i TV4 HD): w niedziele o 12:55 i od poniedziałku do piątku o 9:05

“Pierwsza miłość” odc. 3437 (30.05.2022 poniedziałek 18:00)

“Pierwsza miłość” odc. 3437 – streszczenie odcinka:

Marzena i jej koleżanki próbują rozgryźć sekret nawiedzonej posiadłości w Wadlewie. Zwracają uwagę, że mężczyźni wracają z patrolu podchmieleni. Kobiety decydują się sprawdzić, co panowie tak naprawdę robią każdej nocy. Tymczasem Kazanowa nareszcie ustala, czego w istocie bał się Bożydarek. Natomiast Laura jedzie do Wrocławia, by powiedzieć Ance przykre wiadomości. Tymczasem kolega Michała nie jest w stanie wymyślić powodów, które opóźniłyby start nowego oddziału w klinice Grażyny. Marysia dopilnowała, żeby wszystko było idealnie dopracowane. Kinga rozmawia z Martą o kłopotach, jakie napotyka w relacji z Jankiem. Przyjaciółka uważa, że wspólna praca sprawia, że nie są w stanie od siebie odpocząć. Mateuszowi jest zły, że Marta odwołała spotkanie. Maskuje jednak swoje prawdziwe uczucia.

Odc. 3438 (31.05.2022 wtorek 18:00)

Pierwsza miłość” odc. 3438 – streszczenie odcinka:

Kacper obejmuje oficjalnie posadę ordynatora nowego oddziału w przychodni Grażyny. Czuje się zbudowany. Ma głowę pełną rozmaitych wizji dotyczących przyszłości kliniki. Jego dobrą passę przerywa jednak poważne przeoczenie pewnej osoby. Grażyna uważa, że winę za zaniedbanie ponosi Marysia. Tymczasem Dorota czuje się coraz lepiej po porodzie. Rozważa nawet powrót do pracy. Spędzanie czasu wyłącznie z dzieckiem sprawia, że zaczyna jej brakować towarzystwa dorosłych. Wspólnie z Arturem rozpoczynają poszukiwania niani. Okazuje się jednak, że nie jest to proste zadanie. Ewelina usiłuje pocieszyć Maszę, która martwi się o Bożenę, która wciąż nie może uwolnić się od oprawcy. Na widzeniu pojawia się ze śladami pobicia.

 

Zobacz też: