„Na dobre i na złe” odc. 845 streszczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Na dobre i na złe” odc. 845 streszczenie

„Na dobre i na złe” odc. 845 streszczenie

,

Na dobre i na złe” to najpopularniejszy polski serial medyczny. Zobacz, co wydarzy się w najnowszym odcinku.

TVP2 emituje losy personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra od ponad 20 lat. Serial premierę miał 7 listopada 1999 roku i od tamtej pory zyskał miliony fanów. Warto dodać, że „Na dobre i na złe” to najdłuższy w historii polskiej telewizji cotygodniowy serial obyczajowy.

„Na dobre i na złe” odc. 845 (emisja: 27 kwietnia 2022)

„Na dobre i na złe” odc. 845 – streszczenie odcinka:

Osadzony w areszcie Zenon trafia do szpitala. Ma oddać nerkę swojej chorej córce Dianie. Tymczasem Michał rozmawia z mecenas Zofią Zając, która ma nadzieję, że mężczyzna wkrótce wyjdzie z aresztu. Pierwsze starcie w sądzie zwycięża jednak Siekierski. Zdaniem prokuratury i uzyskanych przez nią dowodów Wilczewski działał z zamiarem potencjalnego pozbawienia życia Korbana. Prokurator wpuszcza jednak lekarza w zasadzkę, wykorzystując go w śledztwie innego oskarżonego, Banana, który osadzony jest w tym samym areszcie co doktor. Siekierski proponuje Wilczewskiemu lepszy wyrok w zamian za szpiegowanie Wilczewskiego. Blanka wraca z niedługiej wycieczki do Hiszpanii. Lekarka nie reaguje na flirt ze strony Filipa, któremu wpadła w oko. Gdy mężczyzna staje się wobec dziewczyny nieprzyjemny, w jej obronie staje Radwan. Tymczasem Asia decyduje się dogadać się z Krzysztofem w sprawie syna. Gawryło chce współpracować dla dobra Kuby, a ponadto wyraża zgodę na wykonanie badań genetycznych.

Gdzie oglądać?

Serial „Na dobre i na złe” emitowany jest na antenie TVP2 (i TVP HD) w środy o godz. 20:55. Warto jednak zaznaczyć, że gdyby ktoś przegapił porę emisji serialu w telewizji i przegapił np. dwa ostatnie premierowe odcinki, to nic straconego. TVP oferuje widzom dostęp do usługi VOD (tzw. video on demand), dzięki której można obejrzeć każdy zaległy odcinek „Na dobre i na złe” o dowolnej porze. Warto dodać, że usługa VOD w poszczególnych przypadkach jest płatna: żeby móc oglądać przedpremierowe odcinki należy wykupić dostęp.

Zobacz też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >