“M jak Miłość” odcinek 1682
Strona główna » “M jak Miłość” odcinek 1682 streszczenie

“M jak Miłość” odcinek 1682 streszczenie

,

M jak miłość” to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Zobacz, co wydarzy się w najnowszym odcinku.

Losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków od lat śledzą miliony Polaków i Polek. Serial zadebiutował na antenie TVP2 w 2000 roku i błyskawicznie zdobył serca widzów. 

“M jak miłość” odcinek 1682 (emisja: 31 października 2022)

Odc. 1682 – streszczenie odcinka „M jak miłość”:

Franka traktuje Basię jak własną córkę i bardzo ją wspiera. Tymczasem kobieta dowiaduje się od Gutowskiego, że umówił się on na spotkanie w Warszawie z Lewickimi. Paweł ma obawy, że jego żona po raz kolejny ma zamiar zobaczyć się ze swoim synem, łamiąc obietnicę złożoną jego rodzicom. Jednak Franka uspokaja męża, mówiąc że tego nie zrobi. Nie mówi jednak prawdy. Koniec końców Zduńska wymyka się z bistro, aby znów spotkać się z Adamem. Dostrzegając jednak, że Lewicka kocha chłopca, decyduje się wycofać. Jest zadowolona i spokojna, jej dziecko jest pod troskliwą i pełną miłości opieką.

Później Franka wybiera się z Pawłem na wizytę lekarską do ginekologa. Pragnie zajść w ciąże, dlatego jak najszybciej chce poddać się terapii. Tymczasem Lenka jest załamana, kiedy trafia na listę rezerwową w wymarzonej szkole. Natomiast Antek, w którym nastolatka się podkochuje, został przyjęty. Dziewczyna boi się, że straci z nim kontakt. Kinga radzi córce, jak zwrócić uwagę kolegi. Tymczasem Misiek ma kłopoty. Wspólnie z kolegą Ryśkiem włamał się do komputera swojej wychowawczyni i zmienił wpisy w elektronicznym dzienniku.

Kiedy następny odcinek?

1 listopada obchodzimy Święto Zmarłych. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, dlatego 1 listopada zamiast kolejnego odcinka serialu „M jak miłość” TVP2 wyemituje o godz. 20:00 koncert „Ocalić od zapomnienia” upamiętniający artystów, którzy już odeszli. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje Krzysztofa Krawczyka, Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena czy Marka Grechuty. Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wystąpią: Igor Herbut, zespół Organek, Sebastian Karpiel-Bułecka, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Ania Rusowicz i wielu innych. Koncert poprowadzi Krzysztof Ibisz. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Zobacz też:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >