“Pierwsza miłość” - streszczenie, obsada, gdzie oglądać
Strona główna » „Pierwsza miłość” odcinek 3604: Artur chce wszystko wyjaśnić. Streszczenie odcinka

„Pierwsza miłość” odcinek 3604: Artur chce wszystko wyjaśnić. Streszczenie odcinka

Dowiedz się, kiedy i gdzie emitowane są nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość”. Sprawdź, co wydarzy się w nadchodzących, premierowych odcinkach.

„Pierwsza miłość” to polski serial obyczajowy, w którym możemy śledzić losy wielu bohaterów. Zmagają się oni z wyzwaniami rzucanymi im przez los. Możemy obserwować liczne zwroty akcji, romanse, zdrady, namiętności i rozstania.

Zobacz: „Pierwsza miłość” odcinek 3603 – streszczenie. Poznaj losy bohaterów serialu

„Pierwsza miłość” – odc. 3604 – streszczenie (emisja w Polsat: środa, 19 kwietnia, godz. 18:00)

Śmiałkowi imponuje energia Romana, który z dużą werwą zabrał się do przygotowania domu na przyjęcie Celiny. Stara się zadbać o wszystkie szczegóły i sprawić, by jego ukochana czuła się jak u siebie. Jednak gdy przychodzi co do czego, to na kobiecie większe wrażenie robi Marian. Dochodzi do niezręcznej sytuacji.

W obliczu możliwego podziału majątku Kacper umawia się na wizytę u notariusza. Rozmawia z pielęgniarką Basią, która zdradza mu, co usłyszała wcześniej od Grażyny. Dyrektorka kliniki wypytywała, co ich ze sobą łączy. Kacper postanawia ostatecznie przeciąć wszelkie plotki krążące na ich temat.

Marysia stara się wykorzystać internetowe zasięgi Kingi z czasów, kiedy ta była znaną influencerką. Chce, by kobieta wykorzystała swą popularność w mediach społecznościowych do promowania kampanii na rzecz profilaktyki badania piersi, organizowanej przez klinikę Grażyny.

Artur martwi się tym, co mogło się stać z Dorotą. Po rozmowie z Lipińskim czuje jeszcze większy niepokój i decyduje się wyjechać do Warszaw. Chce prosić o pomoc Kingę. Kiedy ostatecznie w Warszawie konfrontuje się z Lipińskim i jego żoną, sytuacja zamiast się wyjaśnić, robi się coraz bardziej zagmatwana…

Zobacz: „Pierwsza miłość” odcinek 3602 – streszczenie. Poznaj losy bohaterów serialu

„Pierwsza miłość” – obsada

W tym popularnym polskim serialu obyczajowym grają znani i lubiani polscy aktorzy, między innymi: Aneta Zając (Marysia Radosz), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska), Honorata Witańska (Marta Andruszkiewicz), Anna Ilczuk (Emilia Miedzianowska), Łukasz Płoszajski (Artur Kulczycki), Wojciech Błach (Michał Domański), Michał Mikołajczak (Piotr Majczyk), Damian Kulec (Kacper Nowaczyk), Przemysław Sadowski (Jakub Wenerski), Katarzyna Maciąg (Laura Kowalik), Karol Strasburger (Karol Weksler), Grażyna Wolszczak (Grażyna Weksler), Lech Dyblik (Roman Kłosek), Grażyna Zielińska (Celina Płaczkowska), Marek Pyś (Zenon Łazanek), Agnieszka Wielgosz (Malwina Dąbek).

Zobacz: „Pierwsza miłość” odcinek 3601 – streszczenie. Poznaj losy bohaterów serialu

„Pierwsza miłość” – gdzie obejrzeć

Serial “Pierwsza miłość” zadebiutował na antenie Polsatu w 2004 roku. Miłosne perypetie Pawła i Marysi, rozgrywające się na tle malowniczego Wrocławia, zyskały na przestrzeni lat miliony fanów. Losy bohaterów można śledzić na antenie:

  • Polsat: od poniedziałku do piątku o 18:00
  • Polsat 1: od poniedziałku do piątku o 21:55
  • TV6 (i TV6 HD): w soboty od 10:05 do 13:15
  • TV4 (i TV4 HD): w niedziele o 12:55 i od poniedziałku do piątku o 9:05
  • Serial dostępny jest również na platformie Polsat GO

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Zobacz też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >