Nie żyje kolejny znany aktor. Tyler Christopher miał zaledwie 50 lat - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Nie żyje kolejny znany aktor. Tyler Christopher miał zaledwie 50 lat

Nie żyje kolejny znany aktor. Tyler Christopher miał zaledwie 50 lat

Nie opadł jeszcze kurz związany z tragiczną śmiercią Matthew Perry’ego, znanego z serialu „Przyjaciele”. Nie żyje kolejny, znany aktor. Tyler Christopher odszedł przedwcześnie w wieku 50 lat. Ujawniono przyczynę tej tragedii.

Tyler Christopher był znanym amerykańskim aktorem. Artysta zmarł w swoim mieszkaniu w San Diego. Znana jest już przyczyna jego śmierci.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Zobacz także: To najpiękniejsze melodie! Premierowe utwory Krzysztofa Krawczyka w „Alei Sław Radio Pogoda”

Nie żyje Tyler Christopher. Aktor miał zaledwie 50 lat

Zmarł aktor znany z takich seriali jak opera mydlana „Szpital miejski”, „Anioł ciemności”, „Kameleon”„Dni naszego życia”, „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze”, „Kryminalne zagadki Las Vegas”, a także „Czarodziejki”. Artysta odszedł przedwcześnie. Tyler Christopher miał zaledwie 50 lat.

Informację o śmierci przyjaciela podał za pośrednictwem mediów społecznościowych inny aktor z planu serialu „Szpital miejski” – Maurice Benard. Znana jest już przyczyna przedwczesnej śmierci Christophera. W oświadczeniu ujawniono informacje na temat zdarzenia związanego z sercem. Doszło do niego, podczas gdy artysta przebywał w swoim mieszkaniu w San Diego.

Tyler był naprawdę utalentowaną osobą, która rozświetlała ekran w każdej odgrywanej scenie, lubiącą sprawiać wiernym fanom radość poprzez swoją grę aktorską. Tyler był wspaniałą duszą i cudownym przyjacielem dla wszystkich, którzy go znali. (…) Jesteśmy zdruzgotani stratą naszego drogiego przyjaciela i modlimy się za jego dzieci oraz ojca – napisał Benard na Instagramie.

Zobacz także: Syn mistrza zabrał głos. Matteo Bocelli tak ocenił ojca

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >