Natalia Kukulska uhonorowała pamięć ojca. Jarosław Kukulski zmarł 13 lat temu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Natalia Kukulska uhonorowała pamięć ojca. Jarosław Kukulski zmarł 13 lat temu

Natalia Kukulska uhonorowała pamięć ojca. Jarosław Kukulski zmarł 13 lat temu

Natalia Kukulska dała się poznać całej Polsce jako urocza dziewczynka, śpiewająca piosenkę o „Puszku okruszku”. Życie gwiazdy nie było jednak usłane różami, ponieważ wcześnie straciła matkę. Wychowywali ją babcia i ojciec, który zmarł kilkanaście lat temu. Córka czule wspomina Jarosława Kukulskiego.

,

Rodzicami Natalii Kukulskiej była jedna z najsłynniejszych par w historii polskiego show-biznesu, czyli Anna Jantar i Jarosław Kukulski. Ona cieszyła się statusem największej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, on komponował muzykę do piosenek, które później nucił cały kraj.

Natalia Kukulska miała zaledwie cztery lata, kiedy jej matka 14 marca 1980 roku zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej. Opieka nad dziewczynką przypadła więc Jarosławowi Kukulskiemu i babci ze strony matki, Halinie Szmeterling. Piosenkarka wspominała w rozmowie z magazynem „Viva”, że nazywała panią Halinę: „babcio-mamą”.

Zobacz także: To dzięki niemu „Warszawa da się lubić”. Nieco zapomniany autor hitów: Bronisław Brok 

Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska — ojca i córkę łączyła silna więź

Początek jesieni to smutny okres dla Natalii Kukulskiej – 13 września 2010 roku Jarosław Kukulski zmarł. Córka jednak nigdy nie zapomniała o ukochanym ojcu, który z poświęceniem wychowywał ją oraz wspierał w rozwijaniu talentu muzycznego.

Natalia Kukulska należy do gwiazd, które nie lubią zdradzać opinii publicznej zbyt wielu osobistych informacji. Wręcz przeciwnie, piosenkarka chętnie opowiada fanom i mediom na temat swojej pracy, jednak waży słowa, jeśli chodzi np. o jej męża czy dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek i uczciła pamięć Jarosława Kukulskiego, dzieląc się wspólnym zdjęciem z ojcem z użytkownikami Instagrama.

13 września — 13 rocznica — przypomniała Natalia Kukulska w opisie zdjęcia.

Zobacz także: Podbijał damskie serca w filmie „Dirty Dancing”. Patrick Swayze odszedł 14 lat temu

Fani Natalii Kukulskiej postanowili wesprzeć gwiazdę w tym smutnym dniu. Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze, których autorzy wyrażali szacunek do Jarosława Kukulskiego i żal z powodu jego odejścia.

„Dokładnie tak was pamiętam z moich dziecięcych dni”, „Przytulam i jestem z Tobą teraz jeszcze bardziej”, „Pani Tata to był super gość — miałam okazję poznać i darzyłam ogromną sympatią” — komentowali post użytkownicy Instagrama.

Zobacz także: Film “Quo vadis” ma już 22 lata. Po premierze spotkał się z krytyką

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >