Michał Bajor to mistrz niespodzianek. W końcu zdradził swój sekret - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Michał Bajor to mistrz niespodzianek. W końcu zdradził swój sekret

Michał Bajor to mistrz niespodzianek. W końcu zdradził swój sekret

Okazuje się, że Michał Bajor dorobił się kolejnego przydomka. Wszystko za sprawą małych gestów w stronę swoich współpracowników. Możemy z całą pewnością rzec – gwiazdor to słynny piosenkarz, aktor teatralny i… legendarny „kanapkowy”!

Michał Bajor zaskoczył fanów niespodziewanym wpisem na Instagramie. Muzyk wyznał, że już od wielu lat ma własny rytuał, który niezależnie od miejsca na ziemi, regularnie kultywuje. „Zdaje Pan sobie sprawę z tego, co Pan narobił? (…)” – czytamy w komentarzach zdziwione głosy internautów. Czym tym razem oczarował gwiazdor?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Zobacz także: Czy muzyka młodych może spodobać się wszystkim? Oni to sprawdzili! 

Gwiazdor podziękował swoim fanom i… wyznał sekret

Michał Bajor już od trzech lat aktywnie „koresponduje” ze swoimi obserwatorami. W swoich mediach społecznościowych wyraził wdzięczność za wszelkie zainteresowanie, uwagi, a czasami nawet polemikę. Artysta dodał, że postara się kontynuować tę zażyłość. Zaledwie miesiąc później wyznał fanom swój malutki sekret.

Okazuje się, że Michał Bajor co jakiś czas pojawia się na deskach Teatru Polonia. Za każdym razem jego wizyta wywołuje niemałe emocje. Nie tylko za sprawą niezapomnianych recitali, ale także… przez smakowite niespodzianki!

Zobacz także: Izabela Trojanowska mierzyła się z podrywaczem na planie kultowego serialu. To znany aktor 

Michał Bajor okazał się mistrzem kanapek

Kto by się spodziewał, że Michał Bajor wśród swoich współpracowników jest znany przede wszystkim jako mistrz kanapek. Właśnie taką ciekawostką artysta podzielił się na swoim Instagramie. Zaznacza, że ten miły zwyczaj towarzyszy mu już od wielu lat. W ostatnim czasie przeniósł go również do Teatru Polonia, gdzie śpiewa u Krystyny Jandy.

A „legendarne” kanapki Bajora /jak to nazywają częstowani w teatrze/ , są w dniu koncertu wyczekiwane i pałaszowane przez kilka osób, począwszy od Magdy inspicjentki i mojego menago Janusza, przez panią garderobianą, po obsługę bileterów. I właśnie ostatnio młodzież z obsługi teatru zrobiła mi niespodziankę i przysłała po koncercie takie oto zdjęcie – napisał wokalista.

Co ciekawe, piosenkarz podzielił się z obserwatorami tajemną recepturą. Michał Bajor do pysznych kanapek wykorzystuje chleb o niskim indeksie glikemicznym, a także serek Philadelphia z ziołami oraz drobiową wędliną. Nie może zabraknąć ogórka konserwowego, który stał się obowiązkowym składnikiem w przekąsce.

Zobaczcie tylko uśmiechnięte twarze Krystiana, Konrada, Julii oraz Michała!

Zobacz także: Tak żyje Grażyna Szapołowska. „Lubię jeść śniadanie w łóżku” 

Znałeś Michała Bajora od tej strony?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >