Izabela Trojanowska mierzyła się z podrywaczem na planie kultowego serialu. To znany aktor - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Izabela Trojanowska mierzyła się z podrywaczem na planie kultowego serialu. To znany aktor

Izabela Trojanowska mierzyła się z podrywaczem na planie kultowego serialu. To znany aktor

Izabela Trojanowska jest znaną piosenkarką. Wcześniej jednak chciała realizować się w aktorstwie. Na planie kultowej “Kariery Nikodema Dyzmy” trafiła na pewną przeszkodę. Stała się celem podrywacza. Co więcej, był nim znany aktor, który nie potrafił odpuścić.

Izabela Trojanowska jest znana przede wszystkim jako wybitna piosenkarka. Nie każdy jednak wie, że zanim stała się ikoną sceny muzycznej, próbowała sił w aktorstwie. Zadebiutowała w serialu “Strachy”. Następnie otrzymała rolę w “Karierze Nikodema Dyzmy”. Tam natknęła się na Romana Wilhelmiego. Od razu spodobała mu się na tyle, że zaczął ją podrywać.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Izabela Trojanowska wpadła w oko Wilhelmiemu

Kiedy Izabela Trojanowska otrzymała propozycję gry w “Karierze Nikodema Dyzmy” zgodziła się od razu. Przyznawała, że zachętą była gra u boku wielkich aktorów. Miała szansę wystąpić razem z takimi personami jak Bronisław Pawlik, Wojciech Pokora i Igor Śmiałkowski. Wśród nich był również Roman Wilhelmi.

Już podczas pierwszych dni zdjęciowych Izabela Trojanowska przekonała się, że praca na planie będzie trudna. Jednak nie tylko ze względu na wyzwania aktorskie. Momentalnie wpadła w oko Wilhelmiemu, który obrał sobie za cel ją poderwać. Ta jednak nie miała zamiaru mu się poddać.

Zobacz także: Oto pięć niezapomnianych przebojów The Beatles. Te hity musi znać każdy!

Bardzo kochał kobiety. Na początku naszej znajomości też mnie trochę podrywał. Gdy zobaczył, że ze mną tak łatwo mu nie pójdzie, zaprzyjaźniliśmy się i zyskałam w nim bratnią duszę – mówiła cytowana przez Pomponik w książce “Trojanowska” Leszka Gnoińskiego.

Wilhelmi nie dawał za wygraną

Izabela Trojanowska była 25 lat młodsza od Romana Wilhelmiego. Już na samym początku znajomości dała mu do zrozumienia, że nie jest nim zainteresowana pod takim kątem, na jaki liczył. Ten jednak nie chciał odpuścić. Ciągle składał jej niemoralne propozycje. Zaopiekował się nią również na planie, by miała wszystko, czego potrzebowała. Nie krył się przy tym ze swoimi zamiarami.

Zobacz także: Czy muzyka młodych może spodobać się wszystkim? Oni to sprawdzili!

Roman często przyjeżdżał na plan prosto z dyskoteki lekko „przykurzony”, ale wcale mu to nie przeszkadzało w grze i mieściło się w konwencji jego roli. Był wspaniałym aktorem. Wielka szkoda, że tak wcześnie od nas odszedł – mówiła piosenkarka.

Izabela Trojanowska nie poddała się Wilhelmiemu. Dziś jednak wspomina go ciepło. To, że nie udało mu się jej uwieść, traktuje jako sukces i wyróżnienie. Przyznaje przy tym, że nawet lata po jego śmierci, wciąż pozostaje jego fanką. Mimo, że był niepoprawnym podrywaczem, to również aktorem, którego ceniła.

Zobacz także: Amerykanin usłyszał „List do M.”. Tak ocenił przebój Dżemu

To z kolei, że mu nie uległam, uważam za swój wielki sukces. […] Do dziś jestem jego wielką fanką – mówiła Trojanowska w “Pytaniu na śniadanie”.

Czy Twoim zdaniem Izabela Trojanowska sprawdziła się w roli aktorki?

Poznaj historie największych gwiazd muzyki w audycji Aleja Sław Radia Pogoda w każdy weekend od 14:00.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >