Krystyna Janda miała wypadek. Mimo złego stanu zdrowia zrobiła coś szokującego! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Krystyna Janda miała wypadek. Mimo złego stanu zdrowia zrobiła coś szokującego!

Krystyna Janda miała wypadek. Mimo złego stanu zdrowia zrobiła coś szokującego!

Krystyna Janda podzieliła się smutną wiadomością. W mediach społecznościowych poinformowała, że miała wypadek i doznała urazu. Aktorka złamała nogę. Nie stanęło jej to jednak na przeszkodzie, by wyjść na scenę. Nawet mimo problemu nie chciała zawieść swoich fanów.

,

Krystyna Janda jest uważana za jedną z najlepszych polskich aktorek w historii. Jej talent cenią zarówno widzowie, jak i krytycy. Mimo wieku wciąż regularnie występuje w filmach, serialach czy spektaklach.

Śmiało można stwierdzić, że Janda żyje aktorstwem. Co więcej, prowadzi też dwie instytucje kulturalne. Jest odpowiedzialna za OCH Teatr oraz Teatr „Polonia”. Cały czas wystawia sztuki, które cieszą się popularnością wśród widzów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Krystyna Janda ofiarą wypadku

Jako dyrektorka dwóch teatrów Krystyna Janda nie chce pozwolić sobie, by publiczność się zawiodła. Wiele osób kupuje bilety na spektakle, by zobaczyć ją na scenie. Nie ma co się dziwić. W trakcie wieloletniej kariery wyrobiła sobie renomę i ogromny szacunek. Zachwycała widzów w takich dziełach, jak m.in. „Laputa”, „Przesłuchanie”, „Golemczy „Tatarak„.

Krystyna Janda dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Z rzadka jednak publikuje treści dotyczące życia prywatnego. Ostatnio poinformowała, że uległa wypadkowi. Aktorka złamała nogę i musi chodzić w ortezie.

Przekazując tę wieść, zamieściła też zdjęcia ze spektaklu, w którym grała. Mimo problemów wyszła na scenę i z uśmiechem na ustach odgrywała swoją rolę.

Rano złamałam nogę, wieczorem Konin „MY WAY” w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama — źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa — napisała Janda na Facebooku.

Zobacz także: Grała w „Sukcesie”, „Klanie”, „Złotopolskich”. Magdalena Wójcik kończy 54 lata!

Od wielu lat na scenie

Krystyna Janda debiutowała 1974 roku w dramacie „Trzy siostry” Antona Czechowa. Spektakl ten ukazał się w ramach Teatru Telewizji. Od tamtej pory aktorka nie schodzi ze sceny.

Ze zdumiewającą regularnością Krystyna Janda pojawiała się w coraz to nowych rolach. Te były i są doceniane przez niemal wszystkich. Wysokie umiejętności aktorskie przyniosły jej niezliczoną liczbę nagród i wyróżnień.

Wydaje się, że właśnie dzięki temu, że Krystyna Janda jest tak doceniania, wyszła na scenę mimo urazu. Funkcjonowanie ze złamaną nogą może być uciążliwe, a co dopiero granie! Nawet orteza na nodze nie przeszkodziła jej wystąpić przed zgromadzoną publicznością.

Warto docenić takie podejście do odbiorców. Zaś aktorce życzyć szybkiego powrotu do pełni sił i sprawności.

Zobacz także: „Przedwiośnie” z gwiazdorską obsadą. Ten film warto obejrzeć nawet dziś

Chcesz wiedzieć więcej? Słuchaj programu Aleja Sław w każdy weekend od 14:00 do 18:00 tylko w Radiu Pogoda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >