Katarzyna Dąbrowska w audycji "Gość Radia Pogoda". Opowiedziała o zainteresowaniach artystycznych - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Katarzyna Dąbrowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Opowiedziała o zainteresowaniach artystycznych

Katarzyna Dąbrowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Opowiedziała o zainteresowaniach artystycznych

Katarzyna Dąbrowska jest cenioną polską aktorką, zarówno filmową, jak i teatralną i telewizyjną. Próbowała również swoich sił jako piosenkarka. W audycji „Gość Radia Pogoda” rozmawiała z Anną Stachowską między innymi o swojej pasji do teatru i muzyki.

,

Aktorka, która młodość spędziła w Nidzicy, dała się poznać szerszej publiczności jako znakomita aktorka serialowa i filmowa. Grała między innymi w takich serialach jak, choćby „Egzamin z życia”, „M jak miłość” czy „Na Wspólnej”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Nie tylko aktorka

Już w 2000 roku wzięła udział w odbywającym się na zamku w Nidzicy Festiwalu Piosenki Francuskiej, na którym zdobyła pierwszą nagrodę.

Katarzynę Dąbrowską coraz częściej możemy widywać na estradzie. Ostatnio dała serię koncertów, w których śpiewała utwory Danuty Rinn. Wcześniej na scenie prezentowała słuchaczom swoje wersje piosenek Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Ostatnio wypuściła również dwa nowe single.

Posłuchaj całej rozmowy z Katarzyną Dąbrowską:

Zobacz także: Beata Sadowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Dziennikarka opowiedziała, jak nie przegapić tu i teraz

Dąbrowska podkreśliła, że w Polsce mamy wielki zasób wspaniałych piosenek, właśnie dlatego, podczas swoich występów sięgała po utwory tych znakomitych artystów. Jak sama przyznała, dziś sposób pisania piosenek wygląda nieco inaczej:

Dziś już nikt nie będzie tak pisał. Dziś już po prostu pisze się inaczej, nie ma takich tekściarzy. Co innego nas interesuje. Natomiast wiele z tych piosenek jest potwornie aktualna. Ja też starałam się z tego skorzystać. O czym one dzisiaj do nas mówią, do ludzi młodych.

Artystka wyznała, że koncerty grywa dla bardzo różnej publiczności. Na jej występy przychodzą zarówno osoby starsze, które doskonale pamiętają Panią Danutę Rinn, jak i pojawiają się na nich również ludzie młodzi, którzy na jej koncertach dopiero odkrywają ten repertuar.

Zobacz także: Quiz. Wodecki czy Krajewski? 6/10 to mało!

W dzieciństwie chciała być… baletnicą

Katarzyna Dąbrowska nie ukrywa, że już w dzieciństwie odkryła w sobie zainteresowania artystyczne. Jako mała dziewczynka chciała zostać… baletnicą. Następnie zainteresowała się muzyką, a następnie urzekł ją teatr. Swój pierwszy utwór napisała już w szkole podstawowej.

Zobacz także: Co robić jesienią? 10 sposobów na długie wieczory

Aktorka przyznała, że jest osobą, która z niezwykłą determinacją realizuje wszystkie swoje plany, i żadna porażka nie jest jej straszna. „Staram się nie pękać” – przyznała. Zaznaczyła również, że marzy o tym, aby wydać płytę ze swoim autorskim repertuarem.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >