Beata Sadowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Dziennikarka opowiedziała, jak nie przegapić tu i teraz - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Beata Sadowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Dziennikarka opowiedziała, jak nie przegapić tu i teraz

Beata Sadowska w audycji „Gość Radia Pogoda”. Dziennikarka opowiedziała, jak nie przegapić tu i teraz

Beata Sadowska to znana i ceniona dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Sadowska na co dzień mieszka we Francji, na swoim koncie ma również kilka wydanych książek.

,

Dziennikarka i pisarka, jak sama przyznała, prowadzi życie w dwóch krajach. Łączenie życia na dwa domy nie należy do najłatwiejszych zadań. To zawodowe bardziej związane jest z Polską, a jej życie rodzinne, natomiast z Francją.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Łączenie życia na dwa domy, to jest czasami podwójne salto do tyłu, jeszcze z przytupem lądując. (…) Połączenie tych wszystkich puzzli w jedną układankę wymaga dobrej organizacji, ale da się to zrobić – przyznała dziennikarka.

Zobacz także: Agnetha Fältskog powraca! Ikona ABBY przyznaje: „Czas leci”

Sadowska wyjawiła, że w dzieciństwie trenowała lekkoatletkę, co z pewnością pozwoliło jej nauczyć się dyscypliny i organizacji czasu, które teraz tak bardzo są jej potrzebne. Jednak wyznała, iż mimo tego, że zawsze starała się wszystko robić z dużym wyprzedzeniem, to nie ukrywa, że często zdarzało jej się zostawić pewne sprawy na ostatnią chwilę.

Posłuchaj całego podcastu z Beatą Sadowską:

Teraz jednak uwielbia wszędzie być wcześniej. Jak sama przyznała – do tego się dojrzewa. Podobnie, jak do tego, że czasami należy zwolnić i po prostu spojrzeć w niebo.

To jest największa sztuka, żeby nie przegapiać tu i teraz. Żeby potrafić się zatrzymać. Żeby nie dać się zapędzić. Żeby nie jechać na autopilocie. Żeby mieć taką autorefleksję i wyskoczyć z jakichś ramek, w które często włożył nas świat.

Zobacz także: Gwiazdor “M jak miłość” jest zakochany? Mikołaj Roznerski od dawna szuka miłości

Beata Sadowska postanowiła zwolnić

W pewnym momencie swojego życia dziennikarka była bardzo zabiegana, do tego stopnia, że nawet kawę wypijała w biegu, niejednokrotnie była ona już zimna. Sadowska swoją karierę zaczęła bardzo wcześnie. Miała zaledwie 19 lat, kiedy rozpoczęła pracę w radiu. Była między innymi reporterem politycznym, dlatego, jak sama mówi, była w ciągłym ruchu i żyła na pełnych obrotach. Jak przyznała, dziś już nie chciałaby tak żyć, a podejście do życia zmieniło się wraz z macierzyństwem. Teraz cieszy się tym, iż może w ciszy i spokoju rozkoszować się ciepłą i aromatyczną kawą.

Zobacz także: Kiedyś wygrywała konkursy piękności. Archiwalne zdjęcia Ewy Wachowicz zachwycają!

„Zawsze byłam cholernie niepokorna”

Beata Sadowska przyznała, że choć sama nie wie skąd, to zawsze miała dwie cechy. Dziennikarka wyznała, że od zawsze była niepokorna i nie bała się zmiany.

Jak mnie zaczynało coś uwierać, albo czułam, że zaczęłam się nudzić, to zawsze sobie myślałam: za młoda jesteś na to, żeby nie wyjrzeć za róg. Za młoda jesteś na to, aby tutaj zostać, aby nawet nie spróbować.

Właśnie będąc w ciąży z drugim synem, pomyślała, że teraz, zamiast szykować się na pokaz mody, chciałaby być w domu w piżamie i czytać bajki swojemu starszemu synowi. Wtedy postanowiła, że to jest właśnie czas, aby być tu i teraz. Do dziś nie żałuje swojej decyzji.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >