Halina Frąckowiak nie mogła powstrzymać łez. "The Voice Senior" dostarcza wielu emocji - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Halina Frąckowiak nie mogła powstrzymać łez. „The Voice Senior” dostarcza wielu emocji

Halina Frąckowiak nie mogła powstrzymać łez. „The Voice Senior” dostarcza wielu emocji

6 stycznia ruszyła 5. edycja talent show „The Voice Senior”. Występy uczestników dostarczają wielu wzruszeń. W najnowszym odcinku Halina Frąckowiak nie będzie mogła powstrzymać łez, słuchając jednego z wykonów.

Halina Frąckowiak zasiada w fotelu trenerki show Telewizji Polskiej „The Voice Senior” po raz pierwszy. Niejednokrotnie widzowie mogli się przekonać, iż legendarna wokalistka angażuje się emocjonalnie w występy uczestników. Nie inaczej będzie również podczas kolejnego odcinka talent show, który wyemitowany zostanie 27 stycznia.

TOP 500 Radia Złote Przeboje. Kliknij tutaj, oddaj głos na ulubioną piosenkę i zgarnij nagrodę!

W sobotę 6 stycznia ruszył pierwszy etap zmagań uczestników w programie „The Voice Senior”. Podczas „przesłuchań w ciemno” swoje umiejętności wokalne prezentują osoby, które ukończyły 60. rok życia. Przed rozpoczęciem 5. edycji doszło do małych zmian w składzie trenerów. W czerwonym fotelu zabrakło Piotra Cugowskiego, który zyskał sympatię widzów, będąc trenerem przez dwie ostatnie edycje. Jego miejsce zajęła utytułowana wokalistka – Halina Frąckowiak. Oprócz wykonawczyni hitu „Papierowy księżyc” występy oceniają także Maryla Rodowicz, wokalista zespołu Pectus – Tomasz Szczepanik i śpiewaczka operowa – Alicja Węgorzewska.

Zobacz także: Halina Kowalska nazywana była polską Brigitte Bardot. Aktorka ma poważne problemy

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Wielkie emocje w „The Voice Senior”

W sobotę 27 stycznia na antenie TVP2 wyemitowany zostanie ostatni odcinek tzw. „przesłuchań w ciemno”. Wówczas poznamy również składy drużyn wszystkich trenerów. Każda z zasiadających w czerwonym fotelu osób, do swojej drużyny wybierze sześć osób. W historii programu niejednokrotnie zdarzało się, iż wykon uczestnika spodobał się wszystkim czterem trenerom. Ci, chcąc przeciągnąć uczestnika do własnej drużyny, niejednokrotnie emocjonalnie reagowali na słowa swoich kolegów z foteli obok.

Zobacz także: Czy warto obejrzeć „Kogel Mogel 5”? Te postaci to najjaśniejsze punkty filmu

Halina Frąckowiak zalała się łzami

W programie bierze udział wielu utalentowanych wokalnie uczestników. Wielu z nich oczarowało zarówno publiczność, jak i trenerów. 27 stycznia w „przesłuchaniach w ciemno” weźmie udział ostatnia dziesiątka uczestników, którzy powalczą o awans do kolejnego etapu programu. Jedną z kandydatek będzie Pani Bożena Mazowiecka, która wykona utwór „From Sarah With Love” z repertuaru Sarah Connor. Jej interpretacja utworu poruszy trenerów, którzy zgodnie odwrócą swoje fotele.

Zobacz także:  Wnuczka Franciszka Pieczki planuje film o swoim dziadku. Zdradziła szczegóły

Najbardziej emocjonalnie na ten występ zareaguje Halina Frąckowiak, która słuchając pani Bożeny, nie będzie mogła powstrzymać łez.

Ja właściwie się rozpłakałam. Śpiewasz tak pięknie, masz taki piękny głos… Taki ciepły, że wlał się całą tobą w moje serce – komentuje występ legendarna piosenkarka.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Oglądasz 'The Voice Senior'?

Autor:

Zobacz więcej >