Dom wąski jak ołówek na sprzedaż w Bostonie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Dom wąski jak ołówek na sprzedaż w Bostonie

Dom wąski jak ołówek na sprzedaż w Bostonie

,

Dom w Bostonie o szerokości niecałych trzech metrów został wystawiony na sprzedaż za ogromną sumę. Dowiedz się, co w nim wyjątkowego.

Słynny „Szczupły Dom” w Bostonie został ponownie wystawiony na sprzedaż za zapierającą dech cenę 1,2 mln dolarów. W poniedziałek ten wyjątkowo wąski budynek wystawiono na sprzedaż po raz pierwszy od 2017 roku. Wówczas został on sprzedany za 900 tys. dolarów – donosi gazeta „Boston Globe”.

Cienki domek

Dom położony jest w dzielnicy North End. Choć oferuje łączną przestrzeń o powierzchni 108 m², to należy pamiętać, że jest ona rozłożona na cztery kondygnacje (łącznie z poddaszem) a sam budynek w swoim najszerszym miejscu ma zaledwie 3 metry i zwęża się ku tyłowi do szerokości zaledwie 2,8 m. Dom ma parter i trzy piętra z poddaszem oraz widok na Zatokę Bostońską. Oprócz tego sprzedający zapewnia, że wewnątrz kryją się: odnowiona kuchnia, wyeksponowane cegły a z tyłu znajduje się balkon, z którego można podziwiać prywatny ogród (a raczej ogródek).

Wejście z sąsiedniego budynku

Dom nie ma własnych drzwi wejściowych – żeby się do niego dostać, trzeba wejść przez frontowe drzwi znajdujące się w budynku obok. Zaraz po przekroczeniu progu stajemy w kuchni połączonej z jadalnią. Na kolejnych piętrach znajdują się pokój dzienny oraz jedyna łazienka w domu, sypialnia oraz druga sypialnia, znajdująca się na poddaszu.

Wydawać by się mogło, że dosyć skromne warunki tego typu budynku nie staną się magnesem na kupców – jednak jest wręcz przeciwnie. Gdy dom sprzedawano w 2017 roku, znalazł nabywców już po zaledwie trzech miesiącach.

Może Cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >