Artur Barciś pokonał koronawirusa! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Artur Barciś pokonał koronawirusa!

Artur Barciś pokonał koronawirusa!

Popularny aktor Artur Barciś – dla wielu Tadeusz Norek z „Miodowych lat” albo Arkadiusz Czerepach z „Rancza” – ogłosił na Facebooku, że nie ma już koronawirusa.

Popularny aktor o tym, że kolejny wynik testu dał wynik negatywny poinformował na swoim profilu na Facebooku:

„Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie, spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie :)” – czytamy na facebookowym profilu Artura Barcisia.

Znany z wielu ról filmowych i telewizyjnych aktor o tym, że jest zarażony koronawirusem, poinformował 6 listopada, w niezwykłej formie. Popularny Tadeusz Norek z „Miodowych lat” w specjalnym filmiku zamieszczonym na portalu społecznościowym wyrecytował wiersz „Obcy”. Artur Barciś opisał w nim w przejmujący sposób objawy choroby:

„Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy. Nie ma go w twojej rodzinie, nie ma go w twojej okolicy. Aż nagle, niespodziewanie, czujesz, że coś się nie zgadza: że nie smakuje śniadanie, że twoje ciało cię zdradza. Powoli i metodycznie, jak bardzo sprawny mechanizm, wysyła swoje wytyczne, przejmując już twój organizm. […] Nie, nie ma na niego lekarstw. Zmierzysz się z nim samodzielnie. Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana, będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty. I będzie się bawił długo, nie licz, że cię porzuci. Dziś ty jesteś jego sługą, masz tańczyć, jak ci zanuci. Więc będziesz robił, co każe. […]” – mówił o przebiegu choroby Artur Barciś.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >