Alicja Majewska bardzo dba o zdrowie. Odżywia się z wielką rozwagą - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Alicja Majewska bardzo dba o zdrowie. Odżywia się z wielką rozwagą

Alicja Majewska bardzo dba o zdrowie. Odżywia się z wielką rozwagą

Alicja Majewska w tym roku skończyła 75 lat, jednak ani nie wygląda, ani nie zachowuje się, jakby wiek dawał jej się we znaki. Wręcz przeciwnie, piosenkarka wygląda i zachowuje się z energią, której może pozazdrościć znacznie młodsza osoba. Zawdzięcza to m.in. starannie ułożonemu jadłospisowi.

,

Jak podkreśla sama Alicja Majewska, nie należy do wielbicielek restrykcyjnych diet. Wręcz przeciwnie, nad dążenie do nieistniejącego ideału przedkłada dobre zdrowie i samopoczucie.

Alicja Majewska — tak dba o figurę

Alicja Majewska opowiedziała o swoich nawykach żywieniowych w rozmowie z dziennikiem „Fakt”. Piosenkarka zwierzyła się, że w przeszłości mogła nazwać się „łakomczuchem”. Na przestrzeni dekad zmieniły się jej jednak upodobania kulinarne.

Zobacz także: Tak Violetta Villas wyglądała na początku kariery. Przeurocza!

Jak się okazało, Alicja Majewska zaczyna dzień od… śledzika. Nie pogardzi także sałatką, a tak lekkie, ale pożywne śniadanie daje piosenkarce prawdziwy zastrzyk energii.

Nie jestem męczennicą idealnej figury, bo zmieniły mi się na szczęście gusta jedzeniowe. Kiedyś byłam łakomczuchem, ale to było 50 lat temu. Na co dzień preferuję sałatę i śledzika. Nie przepadam za słodyczami, więc to pewnie sprzyja mojej szczupłej sylwetce — opowiadała Alicja Majewska w wywiadzie dla „Faktu”.

Zobacz także: Bożena Dykiel skończyła 75 lat. Ze swoim mężem jest już od pół wieku

Alicja Majewska zawdzięcza szczupłą sylwetkę i sprawność fizyczną nie tylko zdrowym nawykom żywieniowym, lecz także systematycznym masażom kręgosłupa. Dba także o cerę, regularnie stosując zabiegi nawilżające.

Na twarz stosuję zabiegi nawilżające i oczywiście masaże. Na masaże kręgosłupa chodzę bardzo regularnie i wcale nie tylko wtedy, kiedy mnie coś boli. Jest we mnie wciąż potrzeba spięcia, żeby wyjść na scenę i oczarować widzów najlepszymi wrażeniami, żeby jeszcze wrócili na koncerty — tłumaczyła Alicja Majewska.

Zobacz także: Syn Wojciecha Młynarskiego złożył hołd tacie. To powiedział na scenie w Sopocie

Mimo że Alicja Majewska jest obecna na polskiej scenie od dekad, piosenkarka ani myśli o przejściu na emeryturę! Jak tłumaczy, na razie nie potrafi wyobrazić sobie siebie wiodącej „życie seniora”.

Nigdy nie przeszła mi przez myśl emerytura! Na taką prawdziwą emeryturę to już dawno powinnam pójść, ale nie wyobrażam sobie życia seniora — podsumowała Alicja Majewska.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >