Zygmunt Chajzer pochwalił się zdjęciem z młodości. Tak wyglądał jako świeżo upieczony student - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Zygmunt Chajzer pochwalił się zdjęciem z młodości. Tak wyglądał jako świeżo upieczony student

Zygmunt Chajzer pochwalił się zdjęciem z młodości. Tak wyglądał jako świeżo upieczony student

Nie wszyscy wiedzą, że Zygmunt Chajzer świetnie odnajduje się nie tylko w dziennikarstwie. Wielką pasją prezentera jest również sport – gwiazdor ukończył nawet studia na warszawskim AWF-ie. Dziennikarz podzielił się ze swoimi obserwatorami kadrem z tamtego okresu.

Zygmunt Chajzer należy do grona najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarzy. Prezenter urodził się w Warszawie 1 maja 1954 roku. Na antenę radiową trafił na początku lat 80. i szybko zaskarbił sobie sympatię słuchaczy. Na przestrzeni lat dziennikarz prowadził rozmaite audycje w różnych polskich rozgłośniach. Od 2015 roku jest związany z Radiem Pogoda i zasiada przed mikrofonem podczas porannego programu „Pogodny poranek”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zygmunt Chajzer zyskał popularność także jako osobowość telewizyjna. W ciągu swojej długoletniej kariery był gospodarzem wielu popularnych programów teleturniejów, takich jak „Chwila prawdy”, „Ananasy z mojej klasy”, „Grasz czy nie grasz” oraz „Telegra”.

Zobacz także: Krzysztof Globisz na festiwalu filmowym. Widownia była poruszona

Zygmunt Chajzer na Instagramie

Mimo upływu lat Zygmunt Chajzer nie myśli o przechodzeniu na emeryturę. Dziennikarz nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo, pracując jako radiowiec. Kulisami swojej pracy chętnie dzieli się na swoim instagramowym profilu. Prezenter chętnie pokazuje również kadry z życia prywatnego, w tym także ujęcia sprzed lat.

Zobacz także: Tomasz Stockinger o „Znachorze”. Jak ocenia nowego hrabiego Czyńskiego?

Zygmut Chajzer podzielił się archiwalnym kadrem

Ostatnio dziennikarz postanowił pochwalić się na swoim profilu zdjęciem z czasów studenckich. Widać na nim zaledwie dziewiętnastoletniego wówczas prezentera, chwalącego się muskulaturą. Wybór ujęcia nie jest przypadkowy – w tym roku mija 50 lat od chwili rozpoczęcia przez Zygmunta Chajzera nauki w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Choć od tego momentu upłynęło sporo czasu, dziennikarz wciąż może poszczycić się świetną sylwetką, czemu dowodzi drugie zdjęcie udostępnione przez gwiazdora.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chwali się formą swojej mamy. „Przebojowa babeczka”

Zygmunt Chajzer na ujęciu z młodości

Zdjęcia udostępnione przez Zygmunta Chajzera bardzo spodobały się obserwatorom dziennikarza. Pod postem zamieszczanym przez prezentera można przeczytać wiele pochwał i wyrazów podziwu, którymi podzielili się komentujący:

Czadowe foty, gratuluję też formy pomimo upływu lat
🔥Brawo ! Ależ forma 😍
Nic sie Pan nie zmienił, jak byl przystojny tak zostalo😁🔥 pozdrawiam 😉

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >