"Zakazany owoc": streszczenie odcinka 234. Sahika i tajemnicza substancja - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Zakazany owoc”: streszczenie odcinka 234. Sahika i tajemnicza substancja

„Zakazany owoc”: streszczenie odcinka 234. Sahika i tajemnicza substancja

“Zakazany owoc” to turecki serial, który możemy oglądać na antenie TVP2 od czerwca 2022 roku. Produkcja ma sporą rzeszę wiernych widzów. Co wydarzy się w 234. odcinku seriali?

„Zakazany owoc” emitowany jest na antenie TVP2 codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. 9 czerwca widzowie zobaczą kolejny, 234. odcinek serialu. O czym będzie?

Zobacz także: Najlepsze westerny w historii kina

„Zakazany owoc”: streszczenie odcinka 234

Sahika dowiaduje się, że Ender nie przekazała jeszcze synom swoich udziałów w firmie. Namawia również Yigita do zakupienia działki. Lila jest entuzjastką tego pomysłu. Sahika dodaje do ich kieliszków z szampanem tajemniczą substancję. Yildiz z Zehrą i Akinem starają się sprzedawać mus przez Internet. Przedstawiciel firmy przekazuje kobiecie, że złamała przepisy umowy, co wiąże się z procesem.

Zobacz także: Była gwiazdą „Dynastii”. Tak wygląda dziś Linda Evans, serialowa Krystle

„Zakazany owoc” – o czym jest serial?

„Zakazany owoc” to turecka produkcja obyczajowa. Początkowo akcja serialu koncentrowała się głównie na dwóch siostrach – Yilidz i Zeynep. Mieszkały one razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzyła o bogatym życiu i wierzyła, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Z czasem poznała Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Udało się jej podjąć u niej pracę. Została kelnerką w domu Ender. Przy okazji dostała wyzwanie: uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że ten zdradza żonę. Kobieta została żoną Halita. Teraz Yildiz i Ender razem próbują pokonać nową przeciwniczkę – Sahikę.

Zobacz także: Najlepsze animacje w historii kina [TOP 10]

Chcesz poznać historie z życia gwiazd? Włącz Radio Pogoda codziennie o 22:00 i słuchaj wywiadów z największymi gwiazdami kina i muzyki! 

Tagi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >