"Zakazany owoc" odcinek 230. Podstępni złodzieje zepsują przyjęcie Canera!
Strona główna » „Zakazany owoc” odcinek 230. Podstępni złodzieje zepsują przyjęcie Canera!

„Zakazany owoc” odcinek 230. Podstępni złodzieje zepsują przyjęcie Canera!

„Zakazany owoc” to serial turecki emitowany na antenie TVP2 od 2022 roku. Przez ten czas widzowie mogli obejrzeć już 229 odcinków produkcji, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Co wydarzy się w kolejnym? Oto streszczenie odcinka 230 serialu „Zakazany owoc”.

Turecki serial emitowany jest na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godz. 17:15. 2 czerwca widzowie zobaczą 230. odcinek produkcji. Co wydarzy się w serialu? Oj, będzie się działo! Oto streszczenie najnowszego odcinka tureckiej telenoweli.

Zobacz także: Sprawdź, kto jest kim w serialu „Zakazany owoc”

„Zakazany owoc” odc. 230 – streszczenie

W tym odcinku Yigit i Lila ogłoszą swoim najbliższym, że zamierzają wziąć ślub. Z kolei Sahika zamierza pogodzić się z Halitem. Specjalnie uda się do jego gabinetu, by zaproponować rozejm. Niestety, mężczyzna nie uwierzy w jej intencje. Mimo to godzi się na porozumienia. Robi to dla dobra firmy.

W 230. odcinku „Zakazanego owocu” odbędzie się również przyjęcie urodzinowe Canera. Będzie to bal maskowy, podczas którego na sali pojawią się podstępni złodzieje! Włamywacze okradną gości i zepsują im zabawę. Znikną cenne przedmioty w tym telefony, a nawet torebki!

Zobacz także: „Akacjowa 38” – nowy serial TVP2

„Zakazany owoc” – o czym jest serial?

Jest to produkcja obyczajowa. Mówi m.in. o dwóch siostrach – Yilidz i Zeynep. Mieszkają razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Z czasem poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Udaje jej się podjąć u niej pracę. Jest kelnerką w domu Ender. Przy okazji dostaje wyzwanie od eleganckiej kobiety.

Yildiz musi uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, ten ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie… Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę? Odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 17:15 na TVP2.

Zobacz także: “Zakazany owoc” – nowy serial turecki w TVP2

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >