William i Kate opłakują psa Lupo - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » William i Kate opłakują psa Lupo

William i Kate opłakują psa Lupo

,

Książę William i Kate Middleton podzielili się na Instagramie bolesną wiadomością o śmierci ich ukochanego psa Lupo. Ich 9-letni angielski cocker spaniel odszedł w zeszły weekend.

William i Kate dostali Lupo od Michaela i Carole Middleton, rodziców Kate, w prezencie świątecznym w 2011 roku.

Źródło: Youtube.com

„Niestety, w miniony weekend zmarł nasz kochany pies Lupo” – napisali William i Kate obok zdjęcia ich ukochanego szczeniaka. „Był sercem naszej rodziny przez ostatnie dziewięć lat i będziemy za nim bardzo tęsknić. – W & C.”

lupo
Kate i William informują o odejściu Lupo. Instagram kensingtonroyal

Lupo był kochany przez swoją rodzinę i przez lata wielokrotnie pojawiał się na oficjalnych zdjęciach, w tym tuż po narodzinach księcia George’a.

Pies pomógł także Williamowi i Kate wybrać imię George’a. Młodzi rodzice rozrzucili na podłodze karteczki z różnymi imionami. Lupo zatrzymał się, gdy dotarł do „George’a”.

Także brat Kate, James Middleton, opłakiwał śmierć ukochanego spaniela na Instagramie.

James Middleton na Instagramie

„Nic nigdy nie jest w stanie przygotować Cię na utratę psa. Dla tych, którzy nigdy nie mieli psa, zrozumienie straty może być trudne. Jednak ci, którzy kochali swojego psa, wiedzą, że pies to nie tylko zwierzę, jest też członkiem rodziny, najlepszym przyjacielem, lojalnym towarzyszem, nauczycielem i terapeutą ”- napisał.

Zobacz więcej >