Wielki powrót w „M jak miłość”. Znany aktor ponownie na planie serialu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Wielki powrót w „M jak miłość”. Znany aktor ponownie na planie serialu

Wielki powrót w „M jak miłość”. Znany aktor ponownie na planie serialu

„M jak miłość” cieszy się niesłabnącą sympatią widzów od wielu lat. W jesiennej ramówce stacji TVP nie zabrakło miejsca na nowe odcinki serialu. Ekipa produkcji zdradziła, że wkrótce jej fani będą mogli ponownie zobaczyć na ekranie jednego ze swoich ulubionych aktorów młodego pokolenia.

„M jak miłość” gości na antenie TVP2 już od dwudziestu trzech lat, co czyni produkcję trzecim – po „Klanie” oraz „ Na dobre i na złe” – najdłużej produkowanym serialem telewizyjnym w Polsce. Pierwszy odcinek flagowca miał premierę dokładnie 4 listopada 2000 roku. Produkcja była wielokrotnie nagradzana Telekamerami, przyznawanymi przez czytelników magazynu „Tele Tydzień”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Krystian Domagała – serialowy Mateusz Mostowiak

W ciągu ponad dwudziestu lat obecności „M jak miłość” na antenie widzowie bardzo zżyli się z bohaterami serialu, dlatego boleśnie znoszą rozłąkę ze swoimi ulubionymi postaciami. Nie inaczej było w przypadku Krystiana Domagały. Aktor jest związany z produkcją od wczesnego dzieciństwa – po raz pierwszy pojawił się na ekranie w roli Mateusza Mostowiaka już jako trzymiesięczne niemowlę. Jakiś czas temu Domagała pożegnał się jednak z produkcją, ponieważ przygotowywał się do egzaminów maturalnych.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk na festiwalu filmowym. To powiedziała o młodych aktorach

Powrót na telewizyjny ekran

Rozłąka Krystiana Domagały z planem zdjęciowym nie trwała jednak długo. Niebawem widzowie „M jak miłość” znów będą mogli zobaczyć go na ekranie. Aktor pojawi się w najbliższym, poniedziałkowym odcinku produkcji. Serialowy Mateusz złoży niespodziewaną wizytę swojej babci i powie jej, że postanowił wstąpić do wojska. Przyjazd wnuczka do Grabiny bardzo ucieszy seniorkę rodu Mostowiaków, która nie będzie mogła ukryć wzruszenia.

Zobacz także: Teresa Lipowska lubi tupnąć nogą w „M jak Miłość”. Aktorzy muszą uważać!

Mateusz Mostowiak wraca do Grabiny

Wiadomość o powrocie Krystiana Domagały do „M jak miłość” bardzo ucieszyła sympatyków produkcji, którzy już od jakiegoś czasu domagali się przywrócenia aktora na plan swojego ulubionego serialu. Widzowie stęsknili się za serialowym Mateuszem, który coraz rzadziej zaczął pojawiać się na ekranie. Grany przez młodego aktora bohater wyruszył w rejs dookoła świata, który miał pomóc mu przeboleć zdradę jego ukochanej, Lilki. Fani serialu pod instagramowym postem, ogłaszającym powrót Domagały do produkcji, podzieli się swoją radością:

No wreszcie zobaczymy Mateusza w Grabinie! 👏👏

Miło widzieć Mateusza i kochaną babcie

Rany, ja to ogladam M jak miłość od pierwszego odcinka,wiec pamiętam czas kiedy Mateusza nie było na świecie 🙂 szok, super chłopak 😊😊

Co za niespodzianka 🔥🔥

Cudowni super ze Mateusz wraca ❤️❤️❤️❤️

Zobacz także: Magdalena Cielecka otrzymała zarzut prokuratorski. Może dostać ogromną grzywnę

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Tagi

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >