Usłyszał "Aleję Gwiazd" i zaniemówił. Tak Szkot ocenił polski przebój - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Usłyszał „Aleję Gwiazd” i zaniemówił. Tak Szkot ocenił polski przebój

Usłyszał „Aleję Gwiazd” i zaniemówił. Tak Szkot ocenił polski przebój

Pewien szkocki twórca internetowy emocjonuje polskich internautów. Wszystko z powodu nagrań jego reakcji na nasze rodzime przeboje. Tym razem autor kanału Mert Pol postanowił wziąć na tapet “Aleję Gwiazd”. Co powiedział o tym wielkim hicie?

,

Mert Pol to kanał w serwisie YouTube prowadzony przez Szkota. W swojej twórczości skupia się on na różnych dziedzinach polskiej kultury. Jedną z nich jest oczywiście muzyka. Umieścił w sieci wiele reakcji na nasze rodzime piosenki. Ostatnio postanowił przesłuchać prawdziwy i ponadczasowy przebój. “Aleja Gwiazd” odebrała mu mowę!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Szkot reaguje na polski przebój

W historii polskiej muzyki doczekaliśmy się masy niesamowitych hitów. Wielu z nich słuchamy po latach. Równie duża część z nich doczekała się też odświeżonych wersji. To spotkało m.in. wspomnianą “Aleję Gwiazd”, którą w oryginale śpiewała Zdnisława Sośnicka.

Szkocki twórca zdecydował się odsłuchać ten utwór w uwspółcześnionej wersji. Odpowiadają za nią producent muzyczny Matheo oraz piosenkarka Anna Karwan. Ich interpretacja “Alei Gwiazd” powstała w ramach projektu “Legendy Polskie”.

Zobacz także: Pamiętacie ten utwór? Tak zaczynał się „Telewizyjny Kurier Warszawski”

Polegał on na filmowej adaptacji polskich legend. Mogliśmy obejrzeć krótkometrażowe produkcje takich historii jak chociażby “Bazyliszek” czy “Pan Twardowski”. Towarzyszyły im często interpretacje utworów, które zna niemal każdy mieszkaniec naszego kraju.

Tak twórca ocenił “Aleję Gwiazd”

Na kanale Mert Pol możemy zobaczyć nagranie z reakcją Szkota na “Aleję Gwiazd”. Teledysk do utworu nawiązuje do historii Pana Twardowskiego, której adaptację mogliśmy oglądać w ramach “Legend Polskich”. Youtuber sięgał już po inne piosenki nagrane w ramach tego projektu.

Zobacz także: Pawlak i Kargul znów na ekranach! Zwiastun „Sami swoi. Początek”

Podczas odsłuchu “Alei Gwiazd” szkocki twórca wydał bawić się niezwykle dobrze. Dobrze widać też, że był pod wielkim wrażeniem. Docenił podkład muzyczny oraz jakość teledysku. Ostatecznie jednak zaniemówił w ostatniej partii utworu. Wszystko dlatego, że piosenka tak bardzo go zachwyciła.

Muzyka była bardzo dobra, produkcja była potężna! Bardzo mocne uderzenia perkusji. Wokal stawał się coraz lepszy, a utwór coraz mocniejszy. […] To był jeden z najlepszych głosów jakie słyszałem! Ta siła i kontrola, to było bardzo ujmujące – powiedział na nagraniu szkocki twórca.

Zobacz także: Pawlak i Kargul znów na ekranach! Zwiastun „Sami swoi. Początek”

Na koniec poprosił swoich widzów, by opowiedzieli mu więcej o Annie Karwan. Nie ukrywał, że jej wokal w “Alei Gwiazd” wzbudził w nim ogromny zachwyt. Przyznał również, że nie może się doczekać, aż usłyszy jeszcze więcej polskiej muzyki. Jaki utwór powinien przesłuchać jako następny?

Podoba Ci się twórczość Anny Karwan?

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >