Tak wygląda dziś Jane Seymour z serialu "Dr Quinn". Miała płomienny romans na planie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Tak wygląda dziś Jane Seymour z serialu „Dr Quinn”. Miała płomienny romans na planie

Tak wygląda dziś Jane Seymour z serialu „Dr Quinn”. Miała płomienny romans na planie

„Dr Quinn” był jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. Widzowie śledzili losy upartej lekarki, która zdecydowała się na otwarcie praktyki medycznej w małym miasteczku na Dzikim Zachodzie. Produkcja miała konwencję westernu. Od premiery pierwszego odcinka minęło już 30 lat. Zobacz, jak zmienili się główni bohaterowie. Po latach zdecydowali się spotkać!

Niektórzy aktorzy z serialu „Dr Quinn” są dziś nie do poznania. Historię romansu głównych bohaterów, śledziły miliony widzów na całym świecie. Aktorka grająca serialową lekarkę, czyli Jane Seymour, świętowała w tym roku 72. urodziny.

Na planie pojawił się także Joe Lando, który wcielił się w postać przystojnego Indianina — Byrona Sully’ego. Wzdychały do niego kobiety z całego świata. Nie uwierzycie, jak obecnie wyglądają aktorzy!

Zobacz także: Jerzy Bińczycki zachwycał na ekranie. Oto jak wyglądało życie filmowego „Znachora”

Wielki sukces produkcji „Dr Quinn”

Opowieść o lekarce z małego miasteczka ukazała się początkowo jedynie w formie miniserialu. Stało się tak, ponieważ nikt nie zakładał, że stanie się ona tak wielkim hitem.

Serial cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Pierwszy odcinek wzbudził ogromne zainteresowanie widzów. Zdecydowano się w rezultacie nagrać ich zdecydowanie więcej. Produkcja doczekała się aż pięciu sezonów. W latach 1993-1998 perypetie pięknej i zdolnej Michaeli Quinn śledzili widzowie z ponad 100 krajów!

Serial opowiada o losach absolwentki medycyny z Bostonu, która w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi tuż po wojnie secesyjnej wyjechała na Dziki Zachód. Osiadła w miasteczku Colorado Springs i otworzyła własną praktykę lekarską. Musiała stawić czoła uprzedzeniem miejscowych mieszkańców, którzy nie wierzyli, że kobieta mogłaby być dobrym lekarzem. Główna bohaterka stała się dzięki temu symbolem feminizmu i niezwykłej siły amerykańskich kobiet.

Krótko po otwarciu gabinetu kobieta poznała wyjątkowo przystojnego Byrona Sully’ego, w którym z miejsca się zakochała. Losy pary śledziły z zapartym tchem rzesze fanów na całym świecie. Plotkowano także, że aktorów wcielających się w najważniejszych serialowych bohaterów połączyło uczucie również w życiu prywatnym. Po latach okazało się być to prawdą.

Zobacz także: Elżbieta Adamiak kończy dziś 68 lat. Żona Andrzeja Poniedzielskiego to ceniona artystka

Jak wyglądają dziś Jane Seymour i Joe Lando?

72-latka nadal regularnie pojawia się na ekranie. Jane Seymour prowadzi także swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie artystki co jakiś czas możemy podziwiać nowe fotografie i nagrania, na których niezmiennie zachwyca młodzieńczym wyglądem i świetną formą.

Aktorka nie ukrywa także przed fanami swojego życia prywatnego i chętnie dzieli się z nimi codziennymi perypetiami. Publikuje między innymi kadry z treningów, a także ukochanych podróży.

Joe Lando skończył niedawno 61 lat i obecnie zupełnie nie przypomina serialowego przystojniaka. Zdradził jakiś czas temu, że spotykał się z Jane Seymour zaledwie przez przez kilka miesięcy. Poznała ona bowiem innego mężczyznę, który zawrócił jej w głowie i niedługo potem został jej mężem. Porzuciła więc Joe jeszcze na planie serialu. Nie było im łatwo grać wspólnych scen, zwłaszcza tych pełnych bliskości i czułości.

Zobacz także: „Moda na sukces” ma już 36 lat! Tak wyglądają dziś Brooke i Ridge

Zawsze podziwiałem Jane Seymour jako aktorkę, a kiedy spotkaliśmy się na planie w 1992 roku, po prostu szaleńczo się w niej zakochałem. Niestety, nie mogłem liczyć, że odwzajemni moje uczucie, bo w tym samym czasie poznała Jamesa Keacha… Po prostu mi ją ukradł. Nasze uczucie zawsze było czysto platoniczne. Teraz jesteśmy dobrymi przyjaciółmi — cytuje aktora magazyn Viva.

Zobacz także: Tyle naprawdę trwa remont w „Nasz nowy dom”. Architekt zdradza szczegóły prac

Spotkanie po latach?

Jane i Joe zagrali razem w 2011 roku, w produkcji filmowej „Perfectly Prudence”. Okazuje się jednak, że na tym nie poprzestali! Jak bowiem podkreślają w wywiadach, ich rodziny się lubią i regularnie spotykają. Płomienny romans zamienił się z czasem w prawdziwą przyjaźń, która trwa między aktorami do dziś.

Dowodem na słowa artystów są ich wpisy w mediach społecznościowych. Na Facebooku Jane Seymour pojawiło się nagranie, na którym przygotowują wspólnie pizzę. Aktorzy żartują i wzajemnie się przekomarzają. Widać, że gwiazdy bardzo się lubią. Jak wpłynął na nich czas? Po 30 latach, Joe Lando nie przypomina już ani trochę długowłosego Sully’ego, jednak dla Jane Seymour czas widocznie zatrzymał się w miejscu. Bardzo się zmienili?

Zobacz także: Bezpłatne leki dla seniorów – wykaz 2023. Skorzysta więcej osób

Chcesz poznać historie z życia gwiazd? Włącz Radio Pogoda codziennie o 22:00 i słuchaj wywiadów z największymi gwiazdami kina i muzyki!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >