"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Polsatem. Poznaliśmy zagraniczną gwiazdę imprezy - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Sylwestrowa Moc Przebojów” z Polsatem. Poznaliśmy zagraniczną gwiazdę imprezy

„Sylwestrowa Moc Przebojów” z Polsatem. Poznaliśmy zagraniczną gwiazdę imprezy

Już za kilkanaście dni pożegnamy 2023 rok. Z tej okazji Telewizja Polsat po raz kolejny zorganizuje specjalny koncert, na którym nie zabraknie najpopularniejszych polskich gwiazd. Na scenie wystąpią również goście zza granicy. Kto to będzie?

Już niebawem pożegnamy 2023 rok. Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a wraz z nim powitanie nowego roku. Tej wyjątkowej nocy czołowe stacje telewizyjne po raz kolejny zaproszą widzów na organizowane przez siebie koncerty. Wspólne odliczanie do północy będzie można zobaczyć na antenie TVP2 oraz Polsatu. Jakich gwiazd można spodziewać się na scenie?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

„Sylwestrowa Moc Przebojów” znów zawita do Chorzowa. Kogo zobaczymy na scenie?

31 grudnia Telewizja Polsat po raz kolejny zaprosi swoich widzów na sylwestrowy koncert pełen najbardziej popularnych gwiazd. Podobnie jak w zeszłym roku impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W roli prowadzących zobaczymy tego wieczoru dwa duety: Krzysztofa Ibisza i Marcelinę Zawadzką oraz Adama Zdrójkowskiego i Agnieszkę Kołodziejską.

Oczekiwanie na nowy rok umilą widowni występy wielu znanych artystów. Na scenie pojawią się między innymi Kayah, Majka Jeżowska, Lady Pank, grupa Boys, Urszula, Dawid Kwiatkowski, zespół Enej oraz Doda i Smolasty. Poczas Sylwestrowej Mocy Przebojów nie zabraknie także gości zza granicy. Przed chorzowską publicznością już za kilka dni zaśpiewa Matteo Bocelli. Okazuje się jednak, że to nie jedyna gwiazda spoza Polski, która uświetni swoją obecnością noworoczną imprezę. Kto jeszcze odwiedzi nasz kraj w sylwestra?

Zobacz także: Teresa Lipowska z ważnym przesłaniem. Gwiazda „M jak miłość” wzruszyła przyjaciół ze Skolimowa

„Sylwesterowa Moc Przebojów” z Polsatem. To on wystąpi na koncercie

Do Sylwestrowej Mocy Przebojów pozostało zaledwie kilka dni, dlatego Telewizja Polsat już teraz podgrzewa atmosferę przed żegnającym 2023 rok koncertem. Wczoraj stacja zdradziła w sieci nazwisko kolejnego zagranicznego artysty, który zaśpiewa na Stadionie Śląskim. O jaką gwiazdę chodzi? 31 grudnia specjalnie dla widzów Polsatu zaśpiewa Danzel. Swoim występem belgijski piosenkarz rozpocznie świętowanie 20-lecia solowej kariery artystycznej, które przypada właśnie na 2024 rok.

Zobacz także: Elżbieta Dmoch zasypana prezentami. Rozczulające gesty fanów

Danzel znów odwiedzi Polskę. Artysta zaśpiewa podczas Sylwestra Polsatu

Johan Waem, bo tak naprawdę nazywa się Danzel, rozpoczynał karierę muzyczną jako wokalista i basista w zespole Scherp op de Snee. W 2003 roku piosenkarz został jednym z dwudziestu finalistów belgijskiej edycji programu „Idol”. Prawdziwy rozgłos udało mu się jednak zdobyć dopiero po wydaniu singla „Pump It Up”. Piosenka błyskawicznie podbiła listy przebojów na całym świecie i szybko okazała się hitem europejskich dyskotek.

Danzela łączy z Polską szczególna więź. Piosenkarz wielokrotnie podkreślał, że bardzo lubi odwiedzać nasz kraj i cieszy się, że ma tu wielu fanów. Widzowie Polsatu mogą pamiętać go z 16. edycji talent show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Belgijski artysta świetnie odwzorował występy takich gwiazd, jak Czesław Niemen, Ryszard Riedel czy Lenny Kravitz, dzięki czemu udało mu się zostać zwycięzcą programu.

Będziecie oglądać jego występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Zobacz także: Zofia Merle spoczęła na Powązkach. Aktorkę pożegnali najbliżsi i przyjaciele

Będziesz oglądać Sylwestrową Moc Przebojów na Polsacie?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >