Świnki Trzy rozprawiają o teatrze. Te perypetie bawią do łez! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Świnki Trzy rozprawiają o teatrze. Te perypetie bawią do łez!

Świnki Trzy rozprawiają o teatrze. Te perypetie bawią do łez!

Radio Pogoda miało zaszczyt gościć na antenie doborowe trio, w składzie: Wojciech Pijanowski, Włodzimierz Zientarski i Krzysztof Szewczyk. „Świnki Trzy”, to znani dziennikarze i prezenterzy z kultowego już „Jarmarku”. Tematami drugiego spotkania na szczycie były teatr i muzyka. Co jeszcze?

„Życie to… teatr”, to tytuł drugiego odcinka najnowszej audycji Radia Pogoda z serii „Świnki Trzy”. Wojciech Pijanowski, Włodzimierz Zientarski i Krzysztof Szewczyk, w każdą sobotę od godziny 18:00 do 20:00, oddadzą się nostalgicznym rozmyślaniom. Twórcy z sentymentem powracają do czasów PRL-u, a także odkrywają kulisy programów rozrywkowych. Na antenie nie brakuje dowcipów i anegdot prosto z ich życia. Posłuchajcie sami!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

„Świnki Trzy” w rozmowie o teatrze. „To jest bardzo istotny element naszego życia”

Wojciech Pijanowski, Krzysztof Szewczyk i Włodzimierz Zientarski to legendarne trio prowadzących kultowy już, telewizyjny program „Jarmark”. Opowiadał on o realiach i absurdach życia w PRL-u. Praca na planie, zaowocowała wieloletnią przyjaźnią, która trwa po dziś dzień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo…

Zobacz także: Krystyna Prońko zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję. Czy ma szansę na zwycięstwo?

Wszystkie programy z najnowszego cyklu, mają swój motyw przewodni. W drugim odcinku, panowie prowadzący audycję „Świnki Trzy”, poruszyli na antenie Radia Pogoda temat teatru. Za dobór muzycznego repertuaru odpowiada sam Krzysztof Szewczyk. Audycję rozpoczął od przepięknej ballady grupy „Pod Budą”, Andrzeja Sikorowskiego – „Kraków, Piwna 7”.

Będzie ciekawie, bo będzie o teatrze, ale będzie również muzycznie. Oczywiście wykonawcy, jednym z nich Andrzej Sikorowski. I to jest taka piosenka, żebyście byli bardzo spokojni podczas dzisiejszej audycji. Z dedykacją dla Was, posłuchajcie. (…) Każde jego słowo to perełka. „Życie to… teatr. Przed tobą sława, wieczna zabawa, wszystko jak z nut, pieniędzy w bród. Wspaniałe płyty, piękne kobity, zdrowie jak dzwon, wygodny tron” – rozpoczął tajemniczo, nawiązując do tematu drugiego odcinka programu.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu:

Całej audycji Świnki Trzy w Radiu Pogoda można posłuchać klikając w TEN link.

Trio podsumowało swoje perypetie związane z teatrem. Niektóre z przygód bawią do łez

W audycji „Świnki Trzy w Radiu Pogoda” panowie opowiedzieli o swoich przeżyciach związanych z teatrem. Nie mieliśmy wątpliwości, że każdy z nich miał styczność z artystycznym środowiskiem.

Ja byłem aktorem, jak byłem nieletni. Miałem kilka lat dosłownie. W podstawówce, we Włocławku i miałem grać dworzanina. Ale to było straszne. Babcia mi uszyła piękny strój, naprawdę, najpiękniejszy. Byłem na scenie i ta scena miała taki wyłom. I jak odsłaniałem kurtynę, i się cofałem, to spadłem – rozpoczął swą anegdotkę Krzysztof Szewczyk

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz odcięła się od ludzi. Iwona Pavlović zabrała głos

I to było wydarzenie! Nareszcie w teatrze! (…) Ja grałem w Teatrze Polskim, proszę pana, jako student. Byłem, proszę pana, halabardnikiem! – zawtórował mu Włodzimierz Zientarski.

Słowne potyczki prowadzących „Świnki Trzy” nie miały końca. Wojciech Pijanowski zdradził, że nie miał jeszcze przyjemności występować w teatrze, ale uczęszczał do szkoły teatralnej, gdy miał trzy lata. Dzięki matce, która była aktorką, wziął jako dziecko udział w wykładzie, wraz z takimi gwiazdami kina, jak Kobuszewski i Zapasiewicz.

Zobacz także: „The Voice Senior” – ten występ wzruszył Alicję Węgorzewską. Nie kryła łez

Dalszą część historii i jeszcze więcej ciekawych i zabawnych anegdot, usłyszą Państwo w podcaście Radia Pogoda. Warto przypomnieć, że podczas trwania audycji, słuchacze mogą także zadawać pytania prowadzącym poprzez telefoniczną sekretarkę (22 444 40 04) oraz w mediach społecznościowych. W każdą ostatnią sobotę miesiąca trio prowadzących postara się odpowiedzieć na wszystkie z nich.

Czy podoba Ci się audycja 'Świnki Trzy' na antenie Radia Pogoda?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz więcej >