Serial "Dziedzictwo". Kiraz jest w niebezpieczeństwie. Streszczenie odcinków 99, 100 i 101
Strona główna » Serial „Dziedzictwo”. Kiraz jest w niebezpieczeństwie. Streszczenie odcinków 99, 100 i 101

Serial „Dziedzictwo”. Kiraz jest w niebezpieczeństwie. Streszczenie odcinków 99, 100 i 101

Dużą popularność w Polsce zdobywa „Dziedzictwo”: pełen intryg i romansów serial z Turcji. Jakich wydarzeń i emocji mogą spodziewać się widzowie produkcji w najbliższym tygodniu? Przedstawiamy streszczenie odcinków.

Polscy widzowie mogą śledzić losy bohaterów serialu „Dziedzictwo” z 2016 r. dopiero od marca tego roku. Turecki serial jest nadawany od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na TVP 1. Jeśli ktoś nie zdąży zobaczyć któregoś z odcinków, może to nadrobić dzięki stosunkowo częstym powtórkom. 

Zobacz także: Tak Violetta Villas wyglądała na początku kariery. Wyglądała naprawdę uroczo

„Dziedzictwo”, odcinek 99. Streszczenie

Seher ma za złe Yamanowi, że ten nie darzy jej zaufaniem i podejmuje niektóre decyzje bez jej wiedzy. Ozan namawia Yusufa do zabawy plastikowym statkiem. Potem przypomina sobie, że wcześniej ukrył w fontannie kabel elektryczny. W ostatniej chwili powstrzymuje chłopczyka.  

Domownicy są w szoku i postrzegają Ozana jako bohatera. Jedynie Ziya i Yaman są wobec niego podejrzliwi. İkbal dziękuje Ozanowi za uratowanie Yusufa i zaprasza go na obiad. 

Ozan mówi Seher, że to ona przekonała go do remontu domu, który kiedyś kupił z narzeczoną. Kiraz dowiaduje się, że Gülten jest bita w domu. Namawia kobietę, by coś z tym zrobiła. Potem staje w jej obronie podczas ataku złości jej męża Mahmuta.  

Kilka dni później Kiraz znowu widzi, jak brutalnie mąż traktuje Gülten. Wtedy dzwoni na policję. W tym samym czasie w szwalni pojawia się Ali.  

Odcinek 99. zostanie wyemitowany 30 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:05

Zobacz także: Bożena Dykiel skończyła 75 lat. Ze swoim mężem jest już od pół wieku

„Dziedzictwo”, odcinek 100. Streszczenie

Po zgłoszeniu Kiraz policja przyjeżdża do domu Gülten. Wtedy Mahmut przystawia nóż do gardła Kiraz i bierze ją na zakładniczkę. Chwilę potem przyjeżdża tam Ali. Jest w szoku, że dziewczyna znów znalazła się w opresji. Wtedy jednak Kiraz uwalnia się i ogłusza napastnika. Alemu ulżyło, ale jest też zły na nią za jej wcześniejszą nieroztropność. 

Seher, tak jak prosił Ozan, jedzie zobaczyć dom, który ten on wyremontować. Widok nieruchomości wywołuje u niej dreszcze. Potem musi ona wracać do Yusufa. Pod dom podjeżdża Ozan, ale nie zastaje już Seher. Dziewczyna nie ma świadomości, że dzięki temu uniknęła śmiertelnego niebezpieczeństwa. Ozan tymczasem jest wściekły, że nie udał się jego plan. 

Odcinek 100. zostanie wyemitowany 31 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:05

Zobacz także: Syn Wojciecha Młynarskiego złożył hołd tacie. To powiedział na scenie w Sopocie

„Dziedzictwo”, odcinek 101. Streszczenie

Z Seher kontaktuje się pracownik opieki społecznej, ale ona nie odbiera. Potem radzi się Yamana, jak się zachować. Ostatecznie oddzwania do urzędnika. Jednak chodzi jedynie o jakąś formalność. Kobieta odczuwa ogromną ulgę.  

Kiraz zapewnia Alego, że teraz będzie ostrożniejsza. Potem dowiaduje się, że straciła pracę z powodu narażenia swojej firmy na straty finansowe. Jednak postanawia ukryć to przed Alim, bo się wstydzi. Pomimo tego mężczyzna szybko odkrywa przez przypadek prawdę. 

Po namowach Nadire Kiraz przyjmuje się w fabryce cukierków. Nie wie jednak, że tak naprawdę firma ta to przykrywka dla gangu handlującego narkotykami. Ozan podgląda Kiraz za pomocą kamerki, którą podłożył w jej pokoju. Nie może też znieść, że Seher i Yamana są ze sobą blisko. 

Odcinek 101. zostanie wyemitowany 1 września 2023 r. o godzinie 16:05

Zobacz także: Serial „Dziedzictwo”. Pułapka zastawiona przez Alego. Streszczenie odcinków 94, 95, 96, 97 i 98

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >