Robert Janowski jako Halina Kunicka w "Twoja twarz brzmi znajomo" - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Robert Janowski jako Halina Kunicka w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Robert Janowski jako Halina Kunicka w „Twoja twarz brzmi znajomo”

,

Powrócił jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczcie, kto zwyciężył w pierwszym odcinku 15 serii show.

W pierwszym odcinku 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zwyciężył nasz redakcyjny kolega Robert Janowski, który na scenie przeobraził się w Halinę Kunicką. Wykonał przebój z serialu „Noce i dnie” pt. „Od nocy do nocy”. Zobaczcie, jak sobie z nią poradził:

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 90 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróciła na antenę w piątek 10 września 2021 roku.

Swoich sił w programie poza Robertem Janowskim próbować będą m.in. Chris Cugowski, Barbara Kurdej-Szatan, Tomek Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Adam Zdrójkowski czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >