Rihanna i A$AP Rocky są parą - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Rihanna i A$AP Rocky są parą

Rihanna i A$AP Rocky są parą

Rihanna i A$AP Rocky pokazali się publicznie jako para. Wygląda na to, że ich uczucie to już coś więcej niż przyjaźń.

Na początku roku Rihanna rozstała się z saudyjskim miliarderem Hassanem Jameelem. Byli ze sobą trzy lata. Od tego czasu brakowało doniesień na temat nowego mężczyzny w jej życiu. Do teraz.

Według doniesień magazynów „People” i „Us Magazine”, piosenkarka z Barbadosu obecnie spotyka się z raperem o pseudonimie A$AP Rocky. Oboje znają się i przyjaźnią od lat. Ponoć teraz Rihanna i raper postanowili spróbować czegoś więcej i przekonać się, czy łącząca ich przyjaźń może przerodzić się w głębsze uczucie.

Para była widziana na kolacji w gronie przyjaciół w Nowym Jorku, gdzie nie ukrywali łączących ich uczuć. Jak powiedziała „Us Magazine” osoba z otoczenia Rihanny, między dwojgiem „zawsze była chemia”. Ponoć A$AP Rocky zawsze ją podziwiał, ale z szacunku dla niej wcześniej nie proponował, żeby ich relacje osiągnęły wyższy poziom.

Rihanna i A$AP Rocky – przyjaźń, czy kochanie?

Rihanna i A$AP Rocky nie tylko od dawna się przyjaźnią, ale też współpracują przy różnych okazjach. W lipcu tego roku piosenkarka wystąpiła razem z raperem w kampanii reklamowej Fenty Skin – marki będącej własnością Rihanny. Wówczas A$AP Rocky komplementował ją publicznie i chwalił między innymi za poczucie humoru. Oprócz tego raper wystąpił też w jej teledysku „ Cockiness” oraz brał też między innymi udział w trasie koncertowej wokalistki Diamonds World Tour w 2013 roku. Dwa lata temu byli razem na pokazie mody Louisa Vuittona w Paryżu, a w zeszłym roku A$AP towarzyszył Rihannie na gali rozdania nagród The Fashion Awards.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >