Rebel Wilson wciąż chudnie
Strona główna » Rebel Wilson wciąż chudnie

Rebel Wilson wciąż chudnie

,

Znana i lubiana aktorka komediowa Rebel Wilson ciężko pracuje, żeby pozbyć się nadwagi. Ogłosiła spory sukces. Dowiedz się, ile udało jej się schudnąć.

Imponująca metamorfoza australijskiej aktorki trwa. Rebel Wilson znana z ról w takich komediach jak „Pitch Perfect”, „Wieczór panieński” „Oszustki” czy „Jojo Rabbit” kontynuuje walkę o zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Z powodu pandemii większość z nas zamknięta jest w domach, co nie wpływa dobrze na nasze samopoczucie i zdrowie. Mimo to właśnie ten okres Rebel Wilson wykorzystała do próby zmiany swojego stylu życia.

Imponująca przemiana

Aktorka ogłosiła, że 2020 rok ma być dla niej „rokiem zdrowia” i nie żartowała. Poddała się specjalnej diecie opracowanej przez specjalistów od żywienia, a także zaczęła ciężko trenować pod kierownictwem trenera. Jej ciężka praca przynosi coraz lepsze efekty, co Rebel udowadnia, dodając kolejne zdjęcia na Instagramie. Jak pochwaliła się niedawno, udało się jej zrzucić już aż 20 kilogramów, od kiedy postanowiła schudnąć!

Jak Wilson wyjaśniła w wywiadzie dla magazynu „People”, jej początkowa nadwaga była spowodowana stresem i obniżonym poczuciem własnej wartości. Zajadała stres i zdarzało jej się, jak sama przyznaje, przyswajać dziennie około 3 tysiące kalorii. Ponieważ jadła głównie węglowodany, mimo obfitych posiłków wciąż była głodna. Teraz przestawiła się na dietę wysokobiałkową, w skład której wchodzą m.in. kurczak oraz ryby.

Rebel Wilson – niezwykła droga do aktorstwa

Rebel Wilson urodziła się 2 marca 1980 roku w Sydney w Australii. Imię dostała od rodziców na cześć dziewczynki, która śpiewała na ich ślubie. Dla rówieśników takie niezwykłe imię mogło okazją do dokuczania koleżance, więc w trakcie nauki w szkole używała swego drugiego imienia, Elisabeth. Studiowała matematykę, a potem prawo na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii. Nic nie zapowiadało, że po latach zrobi karierę w Hollywood. Jednak podczas pobytu w ramach akcji charytatywnej w RPA zachorowała na malarię i gorączkowała. Miała wówczas omamy, a jednym z nich był moment, w którym odbiera filmowego Oscara. Gdy doszła do siebie, uznała że to właśnie aktorstwu powinna się poświęcić. Fachu uczyła się w Australian Theatre for Young People, a w 2003 roku, po wygraniu stypendium ufundowanego przez Nicole Kidman, przeniosła się do Nowego Jorku. W Australii początkowo grała w teatrze, potem pojawiała się w amerykańskich serialach. Przełomem w jej karierze okazała się rola w komedii „Druhny”, ale największy sukces odniosła jako Amy w komedii muzycznej „Pitch Perfect”.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >