"Kuchenne Rewolucje 25", odc. 4. Czy w Puławach jest "Cudnie"? - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Kuchenne Rewolucje 25”, odc. 4. Czy w Puławach jest „Cudnie”?

„Kuchenne Rewolucje 25”, odc. 4. Czy w Puławach jest „Cudnie”?

,

„Kuchenne Rewolucje” prowadzone przez Magdę Gessler to kultowy program w którym prowadząca rusza na ratunek polskim restauracjom. Sprawdź, o czym był ostatni odcinek.

„Kuchenne Rewolucje”, czyli Magda Gessler w akcji

To reality show, w którym charyzmatyczna prowadząca Magda Gessler odwiedza restauracje w całej Polsce, aby zmienić ich oblicze i sposób działania. Właściciele, którzy mają problemy finansowe sami zgłaszają swoje obiekty do programu. Magda przybywa na miejsce, najpierw próbuje dań, potem rozmawia z właścicielami próbując dociec, w czym tkwi problem. Odwiedza kuchnię i sprawdza jej czystość oraz sposób działania, rozmawia z personelem. Na podstawie tego podejmuje decyzję, czy zrobi kuchenną rewolucję. „Kuchenne rewolucje” oglądać można w każdy czwartek w TVN o godzinie 21:30

„Kuchenne Rewolucje 25” – odcinek 4, Puławy

Karolina (22 lata) i Damian (22 lata) to para, która mimo młodego wieku postanowiła postawić na własną restaurację w Puławach. Karolina wzięła na ten cel 110 tys złotych kredytu, który spłaca pracując w korporacji, Damian pracuje na kuchni i na co dzień pilnuje interesu. Ale ich restauracja „Cudnie” mimo, że doinwestowana, to jednak nie tylko nie przynosi zysków, ale wręcz trzeba do niej dopłacać. To rzutuje nie tylko na interesy pary ale na ich relację. Młodzi ludzie wzywają na pomoc Magdę Gessler dając sobie ostatnią szansę na prowadzenie wymarzonego biznesu.

Restauracja „Cudnie” – co było nie tak?

Magda Gessler po rozmowie z Karoliną i Damianem podjęła się rewolucji tym bardziej, że choć para miała bardzo małe doświadczenie w prowadzeniu restauracji to jednak wykazywała ogromne chęci, żeby wszystkiego się nauczyć. Nazwę restauracji prowadząca zmieniła na „Pełno w sieci”, a do menu wprowadziła potrawy z karpia. Menu zostało też znacząco skrócone, a wystrój sali zmienił się z różowego na bardziej związany z rybami. Karolina i Damian z wielkim zapałem podeszli do zmian, Magda Gessler nie omieszkała też im poradzić, aby założyli spółkę lub wzięli ślub, bo taka knajpa to ogromne przedsięwzięcie finansowe. Ostatecznie pokazowa kolacja w „Pełno w sieci” udała się znakomicie.

„Pełno w sieci” – czasem chęci to za mało

Niestety mimo ogromnego zaangażowania młodych ludzi restauracji nie udało się utrzymać z powodów finansowych. Karolina i Damian z wielkim żalem zamknęli knajpę, więc Magda Gessler nie miała nawet po co jechać do Puław, spotkała się z bohaterami w Warszawie. To jeden z niewielu przypadków, kiedy „Kuchenne rewolucje” się nie udały, ale bohaterowie zapowiedzieli, że jeszcze kiedyś spróbują zrealizować swoje marzenie o własnej restauracji w Puławach.

ZOBACZ TEŻ:

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 100 tys. złotych! Kliknij i sprawdź.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >