"Farma 2", odc. 17. Streszczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Farma 2”, odc. 17. Streszczenie

„Farma 2”, odc. 17. Streszczenie

„Farma 2” to druga edycja reality show, gdzie uczestnicy muszą radzić sobie na wsi. Sprawdź, co się wydarzyło w odc. 17 programu.

„Farma” to program typu reality show, w którym 10 mieszczuchów musi przeżyć na wiejskim siedlisku dbając o zwierzęta i wykonując rolnicze zadania. Uczestnicy w trakcie programu eliminują siebie nawzajem, ale zwycięzcę wyłaniają widzowie w głosowaniu sms. Wygrany otrzymuje tytuł Farmera Roku i 100 tys. złotych. Program można oglądać w telewizji Polsat, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00

Uczestnicy programu „Farma 2”

W trakcie castingów producenci wybierają 8 uczestników, ale czasem dochodzą nowi. Oto „farmerzy” drugiej edycji” . Dwie osoby już opuściły Farmę, pozostali w niej:

 • Natalia Drogowska „Ruda” z Warszawy, lat 39
 • Gabriele Dadej z Krakowa, lat 26
 • Anna Małysa z Wrocławia, lat 28
 • Natalia Adamczewska, „Młoda” ze Słupcy, lat 29
 • Paweł Czubkowski z Warszawy, lat 26
 • Piotr Czubkowski z Warszawy, lat 26, brat – bliźniak Pawła
 • Adam Nowak z Bydgoszczy, lat 50
 • Urszula Karpała ze Zwolenia, lat 46
 • Kamil Knut, Wieliczka, lat 27
 • Tomasz Wędzony, Śląsk, lat 45
 • Edyta Sobczyk z Andaluzji, lat 37
 • Maciej Linke, „Lobo”, Szczecin, lat 42

Streszczenie odc. 17

Młoda jako farmerka wspiera wszystkich, uczy Pawła dojenia krowy. Ania pracuje z Gabrysiem przy koniach i sugeruje mu, że Ruda chciała ich poróżnić, a ona ma wobec niego szczere intencje. Tymczasem Adam zdarł sobie kawałek pięty, kuleje, ale deklaruje Młodej, że da radę pracować w kuchni. Przygotowuje dla wszystkich jajecznicę na boczku, niestety wychodzi jej bardzo mało. Ale ma też niespodziankę – przynosi z zimy bufet z wędlinami i owocami. W ostatniej chwili Ania orientuje się, że to zapasy z domku farmera, które włożyła do lodówki i których innym uczestnikom nie wolno jeść. Ania ma pretensje do Pawła, któremu mówiła o tym, żeby nie ruszać tych zapasów, że nie przekazał tego Adamowi. Paweł zwierza się z tego Adamowi, ale ten lekceważy pretensje Ani. Wszystkich szokuje, że Ania z Młodą się zaprzyjaźniły, a one zaczynają kampanię przeciw Rudej

„Farma 2” -nowe zadanie

Przybywa rolnik Szymon z całym wózkiem podrobów i warzyw i nowym zadaniem, które przekazuje Młodej. Grupa ma zrobić z nich kiszkę podsuszaną z kaszą, tarty chrzan, sok pomidorowy, przecier, kiełbasę oraz flaki. Podroby wyglądają nieapetycznie a Młoda martwi się, czy wszystko dobrze zapamiętała. Jest jeszcze jeden warunek – nikt podczas gotowania nie może podjadać. Za dobrze wykonane zadanie farmerzy będą mogli zatrzymać produkty. Młoda rozdziela zadania a Adam chwali się, że brał udział w świniobiciu i przejmuje zarządzanie. Wszyscy biorą się ochoczo do pracy. Jedynie Ruda dwa razy przypala kaszę, przez co Ania zaczyna ją podejrzewać o sabotaż. Tymczasem nadciąga burza, farmerzy muszą zabezpieczyć zwierzęta i rośliny, udaje im się to w ostatniej chwili. Podczas kiedy Młoda z Kamilem i Tomkiem zabezpieczali farmę, Ruda zjadła trochę przypalonej kaszy i namówiła do tego innych.

Przykre konsekwencje

Przychodzi rolnik Szymon i pyta, jak idą prace, przy okazji podpytuje też, czy nikt nie podjadał produktów. W końcu Młoda przyznaje, że chyba Ruda coś zjadła. Za to spadają na farmerów konsekwencje – teraz muszą dokończyć pracę odrzucając 6 osób wybranych przez Młodą i Anię. Farmerka Tygodnia i jej asystentka zwołują zebranie, w ostrych słowach mówią, co usłyszały od Szymona i wyznaczają osoby do pracy, reszta ma zająć się obrządkiem. Farmerzy ocenili, że dziewczyny zrobiły z tego zbyt wielką dramę, ale wzięli się do pracy, zadanie udało się wykonać. Pozostali mieli zająć się wieczornym obrządkiem, ale Młoda postanawia to sprawdzić. Okazuje się, że nie wszystkie zwierzęta miały wodę i jedzenie, Młoda była wściekła. Stwierdziła, że skoro Ruda ma coś do niej, to powinna uderzać w nią a nie w zwierzęta. Ruda w tym czasie już słodko spała.

ZOBACZ TEŻ:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >