Rachel McAdams zagra w „Doktor Strange 2” - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Rachel McAdams zagra w „Doktor Strange 2”

Rachel McAdams zagra w „Doktor Strange 2”

,

Wielbiciele Rachel McAdams mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka dołączy jednak do Benedicta Cumberbatcha w „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. Premiera zapowiadana jest na 25 marca 2022 roku.

Rachel McAdams w pierwszej części „Doktora Strange” zagrała Christine Palmer, najbliższą przyjaciółkę tytułowego bohatera. Spekulacje, czy aktorka pojawi się w drugiej części filmu, trwały miesiącami. Podgrzewały je nieformalne informacje, że Rachel McAdams nie weźmie udziału w „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. Szczegóły fabuły filmu nie są jeszcze znane, nie wiadomo też, czy rola Rachel McAdams będzie znacząca.


Oficjalny polski zwiastun pierwszej części „Doktor Strange” z Rachel McAdams

Wiadomo, że filmu nie wyreżyseruje Scott Derrickson, chociaż pozostaje producentem wykonawczym. Poinformowano o tym jeszcze w styczniu, a jako powód rezygnacji reżysera pierwszej części wytwórnia Marvel Studios podała różnice w wizji twórczej. Zastąpi go Sam Raimi, który ma w dorobku takie filmy, jak „Martwe zło”, „Szybcy i martwi”, „Gra o miłość” czy „Spider-Man”.

W rolę czarnoksiężnika Wonga ponownie wcieli się Benedict Wong, a Chiwetel Ejiofor znów zagra Karla Mordo, mentora Stephena Strange’a. Także Elizabeth Olsen ponownie zobaczymy jako Scarlet Witch, znaną jako Wanda Maximoff. Do obsady dołączył również Xochitl Gomez.

Produkcja „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” ma rozpocząć się w maju, gdy tylko Benedict Cumberbatch zakończy kręcenie zdjęć do kolejnego „Spider-Mana”, w którym również gra Doktora Strange’a.

Rachel McAdams z kolei zebrała świetne recenzje za rolę w muzycznej komedii „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, która miała premierę w czerwcu w Netflixie.

Premiera „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” pierwotnie była przewidziana na 7 maja 2021 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórcow. Data premiery została przesunięta na 25 marca 2022 roku.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >