„Przystanek Zdrowie”. Inicjatywa, którą pokochali nie tylko seniorzy - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Przystanek Zdrowie”. Inicjatywa, którą pokochali nie tylko seniorzy

„Przystanek Zdrowie”. Inicjatywa, którą pokochali nie tylko seniorzy

Sierpień 2023 już za nami. W tym roku udało się zrealizować szczególny projekt, zatytułowany „Przystanek Zdrowie”. W jego ramach seniorzy, kuracjusze oraz turyści, a nawet mieszkańcy uzdrowisk mogli poszerzyć swoją wiedzę o zdrowiu. Zrealizowała go firma Comarch Healthcare.

Za nami koniec projektu „Przystanek Zdrowie”. Jak informuje Comarch Healthcare, „Przystanek Zdrowie” pod koniec sierpnia odwiedził dolnośląskie miasta: Świeradów-Zdrój, Szkarską Porębę i Lądek-Zdrój. Wcześniej odwiedził Rabkę-Zdrój, Szczawnicę, Krynicę-Zdrój oraz Wysową-Zdrój. Twórcy inicjatywy spotkali się z niezwykle ciepłym przyjęciem — w drugiej z odwiedzonych w tym województwie miejscowości powitała ich sama Aneta Potoczna, czyli burmistrz miasta.

„Przystanek zdrowie” w Kudowie Zdroju, Źródło: Comarch Healthcare, LinkedIn

Zobacz także: „Przystanek Zdrowie” odwiedzi polskie uzdrowiska

„Przystanek Zdrowie” Comarch Healthcare. Podsumowanie inicjatywy

Wizyta na Dolnym Śląsku okazała się wielkim sukcesem. Jak podkreśla przedstawiciel Comarch Healthcare, akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem obecnych na miejscu kuracjuszy i nie tylko.

Kudowa-Zdrój, jako druga na dolnośląskiej trasie, przywitała nas z ogromną serdecznością! Odwiedziła nas sama Pani burmistrzyni Aneta Potoczna oraz Telewizja Kłodzka. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, turystów i kuracjuszy, którzy między zabiegami w sanatorium odwiedzają #PrzystanekZdrowie. Dziś jesteśmy na terenie Parku Wodnego Wodny Świat, który jest jednym z naszych patronów — czytamy na stronie „Przystanku Zdrowie” na LinkedIn.

Zobacz także: Byli małżeństwem w serialu „Noce i dnie”. To oni zagrali Niechciców

Finał akcji miał miejsce w Lądku-Zdroju. – Jesteśmy zaskoczeni liczbą osób, które odwiedziły telemedycznego busa podczas dolnośląskiej trasy. Zainteresowanie darmową, podstawową diagnostyką było ogromne. Bus telemedyczny w Lądku-Zdroju pękał w szwach! Odwiedził i przebadał się u nas pan burmistrz Roman Kaczmarczyk. Cieszymy się, że zostaliśmy tak ciepło przyjęci – piszą organizatorzy z Comarch Healthcare.

Finał akcji w Lądku-Zdroju, Źródło: Comarch Healthcare, LinkedIn

Również w innych miastach na mapie Polski nie brakowało uczestników wydarzenia. Była to świetna okazja, by dowiedzieć się nieco o regularnej profilaktyce i badaniach. Seniorzy i osoby, które chętnie brały udział w wydarzeniu, mogły poznać nowe technologie, dzięki którym można nadzorować swój stan zdrowia. Nie zabrakło także prozdrowotnych atrakcji, upominków i merytorycznego wsparcia ekspertów.

„Przystanek Zdrowie” w Szczawnicy, Źródło: Comarch Healthcare, LinkedIn

„Przystanek Zdrowie” Comarch Healthcare — na czym polega?

Jest cyklem wydarzeń plenerowych, skierowanym w głównej mierze do seniorów. Uczestnicy organizowanych przez Comarch Healthcare warsztatów są zachęcani, żeby dbać o zdrowie poprzez regularną profilaktykę przy użyciu dostępnych na rynku przyjaznych seniorom technologii.

To nie koniec ułatwień dla seniorów, jakie oferuje „Przystanek Zdrowie”. Comarch Healthcare umożliwia im wykonanie na miejscu podstawowych badań, poznanie przykładów telemedycznych rozwiązań, a nawet — skorzystanie z masy prozdrowotnych aktywności i atrakcji.

Zobacz także: „Za zdrowie pań” napisał w samochodzie. Edward Hulewicz miał wiele talentów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >