„Przyjaciółki”: odcinek 237 – streszczenie - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » „Przyjaciółki”: odcinek 237 – streszczenie

„Przyjaciółki”: odcinek 237 – streszczenie

,

Sprawdź, kiedy emitowane są nowe odcinki serialu „Przyjaciółki” i dowiedz się, co wydarzy się w nadchodzącym premierowym odcinku.

„Przyjaciółki” to polski serial obyczajowy emitowany od 6 września 2012 w Polsacie. Jego akcja rozgrywa się w Warszawie. Cztery kobiety po trzydziestce – Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuzanna (Anita Sokołowska) i Anna (Magdalena Stużyńska) – podczas spotkania klasowego odnawiają swoją przyjaźń jeszcze z czasów liceum. Na nowo odkrywają siebie i przekonują się, jak rzeczywistość zweryfikowała ich młodzieńcze marzenia. Jako dojrzałe kobiety wspierają się nawzajem w trudnych chwilach. Ingę właśnie została porzucił mąż dla seksownej sekretarki Doroty. Patrycja wprawdzie wydaje się być szczęśliwa, ale nie może przekonać swojego partnera do założenia rodziny. Anna z kolei zajmuje się domem i rodziną, ale coraz częściej próbuje zagłuszyć alkoholem swoje frustracje i problemy z mężem. Zuzanna natomiast próbuje znaleźć mężczyznę swojego życia, z którym mogłaby się zestarzeć, jednak jej marzenia rujnuje apodyktyczny charakter.

  • Losy czterech przyjaciółek można śledzić w TV Polsat w czwartki o godzinie 21:05.
  • Odcinki serialu „Przyjaciółki” można można oglądać na żywo online w porze emisji w telewizji Polsat w serwisie WP Pilot.
  • Wszystkie odcinki w internecie można oglądać również w VOD. Odcinki serialu „Przyjaciółki” za darmo udostępnia Polsat GO.

„Przyjaciółki” odcinek 237 (13.10.2022, czwartek 21:05, TV Polsat)

“Przyjaciółki” odc. 237 – streszczenie odcinka:

Marta pomaga Ance urządzić mieszkanie. Anka bardzo martwi się o Stasia. Inga z kolei ostro kłóci się z Hanią. Jest zła na Łukasza, jest przekonana, że on ją ignoruje. Mikołaj domyśla się, że Patrycja i Wiktor coś przed nim zatajają. Złości się, że znowu go okłamują. Zuza jest przerażona możliwością powrotu Huberta. Nie wytrzymuje napięcia i zwierza się Stefie z sytuacji z Konradem.  

Kolejny 238. odcinek serialu „Przyjaciółki” w czwartek 20.10.22, godz. 21.05

Przeczytaj też:

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 100 tys. złotych! Kliknij i sprawdź.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >