Przez lata występowały razem na ekranie. Pavlović: "Za Beatką bardzo tęsknię"

2 min. czytania
23.05.2024 11:01
Zareaguj Reakcja
Beata Tyszkiewicz kilka lat temu wycofała się z życia publicznego i stroni od kontaktów towarzyskich. Ostatnio o obecnych relacjach z ikoną kina opowiedziała Iwona Pavlović.
|
fot. iwona pavlović i beata tyszkiewicz. wikimedia/serecki/CC-Zero/Cezary Piwowarski/CC-BY-SA-4.0

85-letnia Beata Tyszkiewicz jest znana jako "pierwsza dama polskiego kina". Przez ponad sześć dekad kariery stworzyła wiele niezapomnianych ról. Choćby w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka", "Wszystko na sprzedaż" czy "Seksmisja".

Wielką popularnością cieszyła się też jako jurorka o ciętym języku w show "Taniec z gwiazdami". Niestety w ostatnich latach aktorka nie udziela się w życiu publicznym.

Gwiazda kina usunęła się w cień

Beata Tyszkiewicz usunęła się w cień po tym, jak siedem lat temu mierzyła się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przeszła wówczas zawał serca i musiała się oszczędzać.

Zobacz także: Maryla Rodowicz porównana do ikony nastolatek. Widać podobieństwo?

Co prawda rok później pojawiła się w mniejszej roli w filmie "Studniówk@", ale był to jej ostatni występ przed kamerą. Wtedy też zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami". Od tego czasu nie pojawia się też w mediach, na ściankach ani na żadnych wydarzeniach.

Mieszka w swoim warszawskim mieszkaniu i tam spokojnie spędza emeryturę. Parę miesięcy temu na łamach "Faktu" jej córka, Karolina Wajda, powiedziała, że "pomimo niedogodności wieku" mama "ma się znacznie lepiej" i "jest pełna radości". A co teraz słychać u gwiazdy?

Iwona Pavlović o Beacie Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz przez 12 lat wspólnego oceniania uczestników "Tańca z gwiazdami" – pomimo kąśliwych uwag na wizji – prywatnie bardzo polubiła się z Iwoną Pavlović. Jednak obecnie mają sporadyczny kontakt. Aktorka ogólnie stroni od ludzi.

Mam kontakt, ale bardzo śladowy. Ona w ogóle nie chce tych kontaktów. (...) Wiem, że nawet jej przyjaciele mają z nią ograniczony kontakt. To jest taki bardziej SMS od czasu do czasu (...). Ma się dobrze w swoim domu – zdradziła ostatnio serwisowi "Party" Pavlović.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla Kozaczka Pavlović podkreślała, że Beata Tyszkiewicz to "fantastyczna kobieta", która "w pewien sposób ją kształtowała". Podkreślała to także w rozmowie z ShowNews. Dodała wtedy:

(...).

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!