Program "Azja Express" wraca - kiedy?
Strona główna » Program „Azja Express” wraca – kiedy?

Program „Azja Express” wraca – kiedy?

,

„Azja Express” wraca na antenę TVN po kilkuletniej przerwie. Sprawdź, kiedy będzie można go oglądać i gdzie będą realizowane zdjęcia.

„Azja Express” – o czym jest program?

„Azja Express” to program typu reality show, w którym gwiazdy wraz z bliskimi osobami jadą w podróż do egzotycznych krajów. Łącznie występuje w nim 8 par, a zadaniem każdej z nich jest przeżyć tam za jednego dolara dziennie. Uczestnicy rywalizują przy okazji w wyścigu, w którym wszystko jest możliwe. Pary dostają dodatkowe zadania, wygrywają immunitety, które w każdej chwili mogą zmienić sytuację punktową. Program odkrywa prawdziwe oblicze gwiazd pokazując, jak zachowują się w ekstremalnych sytuacjach a także jak traktują bliskich a jak całkiem nieznanych ludzi. Reality show opiera się na licencji programu „Peking Express”, a nadaje go stacja TVN.

„Azja Express” – ile było sezonów?

Do tej pory w Polsce oglądaliśmy 4 sezony programu, przy czym dwa pierwsze odbyły się w Azji, natomiast kolejne w Ameryce Południowej i wtedy program zmienił nazwę na „Ameryka Express”. Pierwsze 3 sezony prowadziła Agnieszka Woźniak – Starak, a ostatni – Daria Ładocha. W programie brały udział takie pary gwiazd z bliskimi jak Małgorzata Rozenek i Radek Majdan, Zygmunt i Filip Chajzerowie, Hanna Lis i Łukasz Jemioł.

Powstanie nowy sezon programu

Jesienią TVN planuje kręcenie piątego sezonu programu „Azja Express”. Zdjęcia będą realizowane w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. TVN nie podaje jeszcze nazwisk uczestników, ponieważ produkcja jest na etapie castingów, nie wiadomo też, kto tym razem poprowadzi program. Niewykluczone, że program zobaczymy w wiosennej ramówce 2023, ale dopiero kolejne miesiące przyniosą odpowiedź na to, kiedy konkretnie możemy spodziewać się premiery reality show na antenie TVN.

Szukasz chwili wytchnienia? Zrób sobie przerwę i włącz Radio Pogoda!

Uwaga! Dla wszystkich naszych Czytelników mamy coś naprawdę wyjątkowego. Przygotowaliśmy niezwykle ciekawe quizy z różnych kategorii. Największą niespodzianką jest to, że po rozwiązaniu quizu jest szansa na wygranie nawet 90 tys. złotych! Kliknij i sprawdź.

ZOBACZ TEŻ:

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >