Pora na Radio Pogoda: spotkanie z Alicją Majewską! [RELACJA] - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Pora na Radio Pogoda: spotkanie z Alicją Majewską! [RELACJA]

Pora na Radio Pogoda: spotkanie z Alicją Majewską! [RELACJA]

W ostatni piątek maja 2022 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Pora na Radio Pogoda”! Tym razem w Klubokawiarni Pora na Seniora, świętowaliśmy urodziny jednej z najbardziej uzdolnionych polskich wokalistek – Alicji Majewskiej!

Z tej okazji mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w plebiscycie na Państwa ulubioną piosenkę w wykonaniu Alicji Majewskiej. Głosowanie trwało do czwartku 26 maja, a wyniki poznaliśmy podczas spotkania z piosenkarką.

Podczas jubileuszu Pani Alicji odbył się wywiad z artystką, który poprowadziła Anna Stachowska. Całe spotkanie było relacjonowane na żywo na Facebooku Radia Pogoda.

Alicja Majewska – swoją solową karierę rozpoczęła w 1974 roku, od występu w programie telewizyjnym złożonym z piosenek Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy”. Na stałe współpracuje z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem, autorem muzyki większości jej piosenek.

Komentarze

Jedna odpowiedź do „Pora na Radio Pogoda: spotkanie z Alicją Majewską! [RELACJA]”

  1. Awatar Ewa
    Ewa

    Dzień dobry. Pięknie dziękuję, jednak przyjazd z Bydgoszczy nie jest możliwy ?. Obowiazki pracy społecznej….. 28 maja zaplanowaliśmy członkowie Rad Osiedli Dzień Dziecka od godz. 11 do 16 na osiedlu Okole i Wilczak Jary w Bydgoszczy. Pozdrawiam słonecznie i ciepło całą redakcję Radio Pogoda oraz Panią Sekretarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >