Pamiętacie Brooke z "Mody na Sukces"? Aktorkę spotkała niegdyś ogromna tragedia - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Pamiętacie Brooke z „Mody na Sukces”? Aktorkę spotkała niegdyś ogromna tragedia

Pamiętacie Brooke z „Mody na Sukces”? Aktorkę spotkała niegdyś ogromna tragedia

Ciężko uwierzyć, że pierwszy odcinek „Mody na Sukces” wyemitowano w Polsce aż 29 lat temu! Przez ten czas nieprzerwanie śledziliśmy perypetie zakochanych w sobie Ridge’a Forrestera i zachwycająco pięknej Brooke Logan. W postać tej drugiej wcieliła się Katherine Kelly Lang. Niewielu wie, że w młodości spotkała ją wielka strata.

Brooke Logan to niezwykle kontrowersyjna postać z uwielbianej przez Polaków opery mydlanej – „Moda na Sukces”. Śliczna laborantka, w której zakochał się bogaty dziedzic domu mody „Forrester Creations”, natychmiast zjednała sobie pokaźne grono sympatyków jej kreacji. Inni pozostali z kolei w opozycji, a także kibicowali rychłemu rozwiązaniu się jej relacji z przystojnym Ridgem.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Zobacz także: Kiedyś byli serialowym rodzeństwem. Tak wyglądają dziś bohaterowie „Rodziny zastępczej”

Wcieliła się w Brooke w „Modzie na Sukces”. Jej serialowa postać była znana z licznych romansów

Fabuła opery mydlanej skupia się na akcji wokół dwóch rywalizujących ze sobą domów mody – „Spectra Fashions”, a także „Forrester Creations”. Drugi z nich prowadzi małżeństwo: Eric Forrester wraz z żoną Stephanie i trojgiem ich dzieci: Ridgem, Thornem i Kristen. Pierwszy z pociech Erica – Ridge ma bardzo kochliwą naturę. Mężczyzna latami prowadzi miłosną grę z piękną chemiczką – Brooke Logan.

Zobacz także: Trwają prace nad filmem o Joe Cockerze. Będzie to ekranizacji biografii muzyka

Kobieta jest znana ze swych licznych, miłosnych podbojów. Na przestrzeni wielu lat związała się z wieloma mężczyznami. Udało jej się usidlić trzech Forresterów: Ridge’a, Erica i Thorna, co spotkało się z ostracyzmem jej rywalki – Stephanie. Jednak to relacja Brooke z pierwszym z nich była szczególnie komentowana i dopingowana przez fanów serialu.

Zobacz także: W młodości złamała wiele serc. Danuta Szaflarska nie mogła odpędzić się od adoratorów

Katherine Kelly Lang ma dziś 62 lata. Jako nastolatka przeżyła osobistą tragedię

Kreację Brooke brawurowo odegrała Katherine Kelly Lang. Kobieta przyszła na świat 25 lipca 1961 roku w Hollywood. Jej rodzicami byli aktorka Judith Lang oraz olimpijczyk w skokach narciarskich – Keith R. Wegeman. W 1974 roku doszło do dramatu, który następnie bardzo odbił się na życiu 13-letniej wówczas dziewczyny. Jej tata zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

Zobacz także: Grażyna Szapołowska zmagała się z chorobą. “Byłam wyczerpana bólem”

Dziś kobieta wcielająca się w serialową Brooke ma już 62 lata i ani trochę się nie zmieniła. Choć przybyło jej lat, a na jej twarzy pojawiło się kilka zmarszczek to wciąż fenomenalnie wygląda. Aktorka zachwyca ponadto nienaganną sylwetką. Pasjonuje się końmi i jeździectwem. Co więcej, prowadzi własną stadninę, a nawet… startuje w wyścigach. Ciekawostkę może stanowić fakt, że artystka jest wegetarianką i zachęca fanów do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zobacz także: To nie ona miała być Jagną w „Chłopach”. Emilia Krakowska ujawnia

Zobacz także: Dzień bez długów. Eksperci wyjaśniają, jak zadbać o finanse!

Czy oglądasz nadal 'Modę na Sukces'?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >