Postanowienia noworoczne. Zrealizuj je z Radiem Pogoda!
Strona główna » Nowy Rok 2024. Zacznijmy go z Anną Stachowską. Nie uwierzycie, kogo dziś gościła!

Nowy Rok 2024. Zacznijmy go z Anną Stachowską. Nie uwierzycie, kogo dziś gościła!

Postanowienia noworoczne — kto z nas ich nie robi? Co roku ludzie na całym świecie planują, że od 1 stycznia zaczną np. więcej ćwiczyć, odchudzać się, a może zmienią pracę? Jak sprawić, żeby nasz zapał nie wygasł zbyt szybko? Anna Stachowska oddaje głos ekspertce — Anecie Łańcuchowskiej.

,

Aneta Łańcuchowska jest dietetyczką, psychologiem i coachem. Trudno więc o osobę bardziej odpowiednią do tłumaczenia innym, w jaki sposób uniknąć pułapek, które odciągają nas od realizacji postanowień noworocznych. Z Anną Stachowską spotkały się w programie „Dobrze zaplanowany rok z Radiem Pogoda”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Jak zrealizować postanowienia noworoczne?

Dlaczego to właśnie Nowy Rok jest momentem, który tyle osób uważa za odpowiednią datę do rozpoczęcia realizacji określonych celów? Cóż, jak zauważyła Anna Stachowska, przytaczając powiedzenie: „Nowy Rok, nowa ja!”, ludzie potrzebują konkretnych terminów, aby ruszyć z działaniem i zmienić życie na lepsze.

Aneta Łańcuchowska sama, jak przyznała w wywiadzie, ma plany na Nowy Rok. Więcej — zdążyła już je spisać! Zna więc problem realizowania noworocznych postanowień nie tylko z teorii, ale także ma w nim niezłą praktykę. Ekspertka wyznała również z rozbrajającą szczerością, że nie zawsze daje radę ziścić wszystkie marzenia.

Zobacz także: Iga Cembrzyńska straciła dla niego głowę. Szalona miłość z zaskakującym finałem

Ja zwykle mam bardzo ambitne plany na kolejny rok, bardzo ambitne plany, co nie jest oczywiście dobrym podejściem, bo w międzyczasie następuje taki etap pełen sfrustrowania, że mi coś nie wyszło. Jest rzeczywiście coś takiego, że niektóre rzeczy sobie przepisuję.

Na szczęście Aneta Łańcuchowska na przestrzeni lat zrozumiała, dlaczego niektóre postanowienia noworoczne regularnie przepisuje na nowy rok. Ekspertka zamierza podzielić się swoimi spostrzeżeniami ze słuchaczami Radia Pogoda. A jest o czym rozmawiać! Jak zauważyła Anna Stachowska, najczęściej ludzie marzą o zrealizowaniu trzech marzeń: rzuceniu palenia, odchudzeniu się oraz… czytanie większej ilości książek.

Zobacz także: Gra Szymborską, śpiewa Osiecką. Natalia Lesz to wszechstronna artystka [TYLKO U NAS]

Wielu osobom marzy się także zdobycie nowych umiejętności czy zacieśnienie relacji z otoczeniem. Planujemy więc uczyć się języków obcych, a także — poprawić relacje z bliskimi. Zanim jednak w ogóle przystąpimy do działania, warto posilić się radami kogoś, kto ma ten temat w małym palcu. Inaczej skończymy, przepisując niezrealizowane marzenia na kolejny rok!

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy Anny Stachowskiej z Anetą Łańcuchowską!

Zobacz także: Sylwester i Nowy Rok z Radiem Pogoda

Czy robisz postanowienia noworoczne?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >