Nadchodzi "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5". Już jest zwiastun filmu! - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Nadchodzi „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Już jest zwiastun filmu!

Nadchodzi „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Już jest zwiastun filmu!

Jedna rodzina, tysiąc skandali! Do kin powraca wyjątkowa, patchworkowa rodzina: Wolańskich i Zawadów. Jest już zwiastun filmu „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”! Zobaczcie, co wydarzy się na ekranie.

„Kogel Mogel” to jedna z ulubionych komedii Polek i Polaków. Choć nie da się zastąpić pamiętnych pierwszych części filmu, wciąż powstają nowe, które cieszą się powodzeniem wśród widzów. „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” wejdzie do kin już 26 stycznia.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Jak zapewniają twórcy, w kontynuacji słynnej serii nie zabraknie tego, za co widzowie ją pokochali: zaskakujących zwrotów akcji, brzemiennych w skutki nieporozumień i wyrazistych postaci. W sieci właśnie pojawił się zwiastun komedii.

Zobacz także: Jak się obchodzi Mikołajki na świecie? We Włoszech przylatuje wiedźma!

Piąta część „Kogla Mogla”. Co się wydarzy?

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka…

Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Zobacz także: To było wielkie wydarzenie! Największy dworzec w Polsce ma już 48 lat

To nie koniec wrażeń. Przez to, że słynny Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu… sam zaczyna marzyć o dziecku! Z kolei jego szwagier, Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika.

„Kogel Mogel 5” – obsada

Na ekranie ponownie wystąpi obsada znana z poprzednich części. W filmie „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” wystąpią m.in.:

  • Maciej Zakościelny,
  • Katarzyna Skrzynecka,
  • Aleksandra Hamkało,
  • Nikodem Rozbicki,
  • Zdzisław Wardejn,
  • Marian Opania,
  • Wiktor Zborowski,
  • Krzysztof Szczepaniak.

Zobacz także: Quiz. Czy pamiętasz filmy z serii „Kogel Mogel”? 12/14 to mistrzowski poziom!

Za reżyserię piątej części „Kogla Mogla” odpowiada Anna Wieczur. Producentem jest Tadeusz Lampka (MTL Maxfilm). Poprzednią część serii, tj. „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” zobaczyło w kinach ponad 760 tysięcy widzów!

Masz zamiar wybrać się do kina na ten film?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na radiopogoda.pl!

Autor:

Zobacz więcej >