Michael Douglas świętuje 20-lecie ślubu - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Michael Douglas świętuje 20-lecie ślubu

Michael Douglas świętuje 20-lecie ślubu

,

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones obchodzą 20-lecie ślubu. Aktor opowiedział na Instagramie o pierwszym spotkaniu ze swoją przyszłą żoną w 1998 roku.

Michael Douglas opublikował na swoim Instagramie nagranie audio i zdjęcie z ich ślubu, który odbył się w 2000 roku.

Wpis Michaela Douglasa na Instagramie
Wpis Michaela Douglasa na Instagramie

Michael Douglas wspomina, że pierwszy raz zwrócił uwagę na piękną Catherine w 1998 roku podczas pokazu filmu „Maska Zorro” w Hollywood . „Wow, kim jest ta dziewczyna? Jest niesamowita”- pytał zaintrygowany. Miesiąc później na Festiwalu Filmowym w Deauville zauważył w harmonogramie, że następnego dnia będzie wyświetlana „Maska Zorro.” Douglas natychmiast poprosił swojego asystenta, żeby dowiedział się, czy Catherine Zeta-Jones będzie na festiwalu, a jeśli tak, to czy dałaby się zaprosić na drinka. Okazało się, że Zeta-Jones miała przyjechać do Deauville, ale tylko na jeden dzień. Właśnie trwały zdjęcia do jej kolejnego filmu – „Osaczenie” z Seanem Connerym. Mimo napiętego harmonogramu przyjęła zaproszenie.

Do Deauville przyjechała z Antonio Banderasem i jego ówczesną żoną Melanie Griffith.

– Wypiliśmy drinka. To było wszystko, na co liczyłem! Potem zaprosiła mnie na kolację ze swoją ekipą – wspomina Douglas. Po kolacji była wyświetlana „Maska Zorro” i Douglas powiedział, że będzie czekał w barze, gdyby po projekcji miała jeszcze ochotę na drinka.

Chociaż wydawało się, że wszystko idzie naprawdę dobrze, Douglas przyznał, że prawie zniszczył szanse na przyszły związek:

– Prawdopodobnie to był duży błąd, ale spojrzałem na nią i powiedziałem: „Będę ojcem twoich dzieci ”. Spojrzała na mnie i powiedziała: „Dużo o tobie słyszałam. Myślę, że to wszystko prawda. Dobranoc”. I wyszła.

Następnego dnia, wczesnym rankiem Zeta-Jones wyjechała. Douglas myślał, „że kompletnie to schrzanił”, jednak później nawiązali kontakt, a „reszta to już historia”.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones mają dwoje dzieci – 20-letniego syna Dylana Michaela i 17-letnią córkę Carys Zetę. Obydwoje są laureatami Oscara. Catherine Zeta-Jones swoją statuetkę dostała w 2003 roku za drugoplanową rolę w filmie „Chicago”. Michael Douglas odbierał Oscara dwukrotnie – w 1988 roku jako najlepszy aktor pierwszoplanowy za film „Wall Street”, a pierwszego w 1976 jako producent za „Lot nad kukułczym gniazdem”.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >