Megan Fox i Machine Gun Kelly na gali AMA - Radio Pogoda - słuchaj radia
Strona główna » Megan Fox i Machine Gun Kelly na gali AMA

Megan Fox i Machine Gun Kelly na gali AMA

,

American Music Awards: Megan Fox i Machine Gun Kelly pojawili się razem na czerwonym dywanie. Po raz pierwszy publicznie pokazali się jako para. Zobacz, kto jeszcze pojawił się na gali.

Megan Fox i Machine Gun Kelly zadebiutowali razem na ściance jako para podczas gali American Music Awards. Mimo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa na zorganizowanej w Los Angeles imprezie pojawiło się wiele sław.

Na scenie imponujące show dała Jennifer Lopez, która w lipcu skończyła 51 lat. Mimo to wygląda wspaniale, a jej występ na scenie zaimponowała formą, robiąc między innymi szpagat. Na gali byli również m.in. Shawn Mendes, Dua Lipa i Justyn Bieber. Na scenie wystąpiła Katy Perry – to był jej pierwszy publiczny występ od chwili urodzenia córki w sierpniu tego roku.

Wśród tłumu gwiazd wyróżnić się starał Weeknd, który pojawił się w… zabandażowanej głowie. Ta dziwna stylizacja miała ponoć przestrzegać fanów przed prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu.

Megan Fox i Machine Gun Kelly oficjalnie razem

Sporo uwagi mediów przyciągnęła Megan Fox, która pojawiła się w towarzystwie swojego chłopaka, Machine Gun Kelly’ego. To pierwszy raz, kiedy pojawili się na oficjalnej imprezie jako para.

Wcześniej aktorka swoją relację z raperem określiła jako „coś, co przydarza się tylko raz w życiu”. Zapewniała też, że ich relacje mają „mityczne proporcje”.

Najpopularniejsze

Zobacz więcej >